Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Ankara’nın Altındağ ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Hacettepe, A.Adnan Saygun Cd, 06230 Altındağ/Ankara

Telefon : 0312 305 50 00

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Yorumları

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Şikayetleri

Sevgi Cicegi-9 ay önce

Ankaranin en iyi devlet hastanelerinden biri diyebilirim ama kötünün iyisi. Ne demek istediğimi anlamissinizdir umarim. Doktorlarin cogu uzman yeni mezun olmus cok tecrubesi olmayan tipler hocalarinin cunku ya cayyolunda ya da cukurambarda gokdelende ozel muaneleri var muane ucretleride 1000 liradan baslior. Dusunun. Saglik sistemini. Randevu dogru duzgun alamiorsun covidi bahane edip zaten az olan doktor sayisini iyice dusurmusler randevu bulamiosun mecbur ozel hocalarina gitmek zorunda kaliosun. Hele o acili. hasta olarak gelmissim geberion 5 saat bekledikten sonra ancak bakiolar oda stajer doktorlar. Acili igrenc kesinlikle buranin acilinden uzak durun. Ama dedigim gibi diger hastaneler daha berbat bura kotunun iyisi iste. Mesela psikiyatrisi diger devlet hastanelerine gore iyi ama iyi diyemiorum malesef.randevu bulabilirsen ne ala.

Harun Yalçınkaya-2 hafta önce

Genelde hep gittiğim bir hastane bence iyi

Ibrahim Ozel-11 ay önce

Sadece çocuk aciline 2 defa gittim. ilk çocuğum daha 5 günlükken, özel hastanenin gereksiz antibiyotik tedavisinden kurtardık. Gerekli testler yapıldı. Kan değerlerini takip ettiler ve iyileşene kadar destek oldular. Doktorlar hem çok bilgili hemde ilgileniyor, takip ediyorlar. Bugünde ikinci çocuğum için gittik. özel sağlık sigortamız olduğu halde özele değil hacettepe acile gittik. Çok ilgilendiler. ilkinde şansımızamı iyi doktor denk geldi dedik ama değil doktorların bepsi ilgili. Allah razı olsun hepsinden. Bir hastanenin çocuk acili ancak bukadar iyi olur. İşini bukadar iyi yapan doktorların hepsine saygı duyuyorum.

mc zorba-6 ay önce

Online, polikliniği arayarak, bölümü arayarak vs. hiçbir şekilde randevu alamıyorsunuz. İstediği kadar iyi bir hastahane olsun randevu alamadıktan sonra hiçbir değeri yok.

FUTBOL OLAYLARI-bir yıl önce

ÖNEMLİDİR! 05.07.2021 Tarihinden itibaren beyin sinir cerrahi bölümünü aramaya başladım ama telefona bakacak kimse yok. Başka da randevu alabileceğimiz bir yol yok. Müdür makamını aradım düşürene kadar arayacaksınız diye üslupsuzca üstüme kapattılar. Görevi randevu verip Telefona bakmak olan orda ki işini yapmayan Kişilere sesleniyorum…. Devlet üzerinden aldığınız maaşın hakkını verin. Aksi halde ulaşır oraya gelirsem isminizi alıp Cimere gerekli şikayetleri yapacağım…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir