Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ankara’nın Keçiören ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Etlik, Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd No:1, 06010 Keçiören/Ankara

Telefon : 0312 304 20 00

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yorumları

Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Şikayetleri

Selin Görmez-3 ay önce

Medicana Hastanesinden Türkiye’nin en iyi yanık merkezi diye buraya yonlendirildim. İyiliğini kötülüğünü tartisabilecek tıbbi bir bilgi donanimim olmadığı için bu konuda sadece tecrübemi aktarmak istiyorum. Ayak üzeri 3. Derece yanığımin sadece deri nakli ameliyatı ile iyilesebilecegini söylediler,enfekte olmuş yarama yapılan pansumanlar inanılmaz acı vericiydi,acı esigim çok yüksektir uyusturulmadan serçe parmağına 9 dikis attırmış insanım gözümden yaş gelmedi ama yanıga yapmaya çalıştıkları kazıma işlemi Allah kimseye yaşatmasın. Muamele hoş değildi,acı içinde kivraniyosunuz ve ‘dayanamayacak bu’ tavrıyla karşılaşıyorsunuz,evet çok yogunar evet herkese ilgi gösteremezler ama bu durum ciddi bı travma yaşamanıza engel değil malesef. Burada doktorun yaptığı pansumanida önerdiği tedavi yöntemini de asla uygulamadım,daha önce ameliyat süreciyle ilgili yorum yapan arkadaşa da çok teşekkür ediyorum. Çok araştırdım güzel yöntemler buldum,mucizevi ilaçlar var.Lutfen araştırın.O acıyı o travmayı yaşayan bilir.Ameliyatsiz iyileşmez dedikleri yaram bir hafta içinde inanılmaz bı iyileşme gosterdi.Yuruyemez haldeyken on günde ayakkabı giydim. Umarım ihtiyacı olmaz kimsenin 🙏

Murat Bulut-4 ay önce

2009 dan bu yana hematoloji bölümü hastasıyım. Itiraf etmeliyim ki askeri hastane iken daha sistemli ve iligili bir hastane idi. Evet şimdi daha yeni binalar yapılmış, yeni bölümler ve personeller mevcut ancak kesinlikle askeri hastane iken sahip olduğu tertip duzen ve ihtişamı kalmamış. Allah a şükür eski hekimlerimin çoğu hâlâ burada. Ne kadar teşekkür etsem azdır onlara. Hastanede düzgün işleyen siatemlerin (muayene sırası, kan verme vb) esku sistemin bir nebze devamı olduğundandır diye düşünüyorum. Radyolojik görüntüleme bölümü maalesef ki ayni övgüyü hak etmiyor. 1 röntgen icin nereseyse tam gun bekleyebilirsiniZ. Benim tecrübe edindigim bölümler; basta hematoloji- ki harika.- kardiyoloji, spor hekimligi, cocuk ortopedi ve çocuk hastalıkları ile cocuk kardiyoloji kesinlikle cok iyi. Askeri personel onceligi bulunmasina ragmen askeri kimligi verdiğimiz halde öncelik verilmiyor çoğu kez. Tahlil sonuclarinin bazilarini aylar sonra bile enabizda görememek de bir sorun. Bir de sistem ağır isliyor ve temizlik konulari elestirilebilecek hususlar. Genel olarak düşündüğünüZde Ankara daki bircok hastaneye göre tercih edilebilir bir hastane.

Gamze KAHVECİ-bir ay önce

Asla ama asla memnun kalmadığım bir hastane. Eşim için gittik 39 derece ateş ve halsizliği var hastanede covid test kiti kalmadı deyip kan aldılar ve 2 saat kan sonucu beklettiler. Sonuç çıktıktan sonra başka hastaneye gidin covit testi yaptırın dediler. Onca saat hastanede boşuna beklediğimize mi yanayım Ankara’nın göbeğinde böyle büyük bir hastanede birtane bile test kiti kalmadığına mı? taş devrinde yaşıyoruz galiba? asla tavsiye etmem. Konu ile ilgili gereğinin yapılmasını talep ediyorum

Gülcan Ata-bir ay önce

Merhaba. Ben Gülcan. 5 gündür yatak döşek yatıyordum. Çok kötü durumdaydım. Hava şartlarından dolayı üşüttüğümü düşünüp hastaneye gitmemiştim. Ama dün o kadar kötüydüm ki o kadar ateşim vardı anlatamam… En sonunda ailem beni hastaneye götürdüler. Gata bize yakın hastanelerden en iyisi. Bu yüzden orayı istedim. Gittiğimde giriş yaparken bana sorulan soruları cevaplayıp doktora gittim. Odaya girdim Dr Kubra Emiroğlu doktordan iki seçenek duydum iğne mi serum mu başka bir şey yok. Annem soruyu nesi var, doktor diyor kâğıtta yazıyor. Kâğıtta da benim söylediğim semptomlar yazıyor . Yani maalesef ki her şey o kadar gariplesti ki … Doktor tani bile koymuyor. Dedim covit testi yaptırmak istiyorum. Iğne yaptıktan sonra geçmezse 1 hafta sonra gel test yaptır dedi . O zamana covit mi kalor . Başka hastanede yaptırdım ve su an covit olarak yatıyorum. Mallesfki herkes işini layığıyla yapmiyor. Ama hemşire ve personellerine çok teşekkür ederim ilgililer bayağı.

Kürşat Karabulut-bir ay önce

İnanılmaz yavaş ve sıkıntılı. Doktorlar kafasına göre farklı saatte geliyor, yarım saat geliyor 3 saat kayboluyor. Teknoloji çağında hala birçok işlem manuel dönüyor. Aklı olan başka hastaneye gitsin. Heyet 5 gün sürdü, diğer hastaneler 2 günde yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir