GOP Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için GOP Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Büyükesat, Uğur Mumcu Cd. No:99, 06700 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 448 14 15

Hizmet Saatleri : 09.00-19.30

GOP Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)GOP Veteriner Kliniği Yorumları

GOP Veteriner Kliniği Şikayetleri

Seçil Ertürk-7 ay önce

British Shorthair cinsi oğlumun bebekliğinden beri güvendiğim, işinin hem ehli hem de severek yaptıklarını zaten kapıdan girer girmez gördüğünüz, ilgili alakalı, mesleğini severek yapan, harika veterinerlerin yeri. Sevgili Büşra ve İlhan Bey’in sayesinde en korktuğum kısırlaştırma operasyonunun bile kusursuz geçtiği, kıymetlilerinizi gözünüz kapalı emanet edeceğiniz veteriner kliniği. İyi ki varsınız.

Begum Unal-2 ay önce

Büşra Hanım kadar düşünceli ve yardımcı bir veteriner Ankara’da görmedim gerçekten. Çok seviyoruz.

TARIK ÜNAL-2 gün önce

Güvenerek gidip kaliteli hizmet alacağınız bir yer. Tavsiye ederim.

Akif Akın Cabı-bir ay önce

Sayin Ilhan bey ve arkadaslarina güven duyularak gidilebilecek bir klinik.

Filiz Kaya-bir yıl önce

Büşra hanım ve İlhan beyin ilgileri için çok teşekkür ederim. GOP Veterinerden çok memnunum. Veterinerlerin ilgisi ve çokca sevgi gösterdiğini biliyorum. Büşra hanımla ne zaman iletişime geçsek köpeğimle ilgili her zaman yardımcı oluyor ve yoğun bir şekilde ilgileniyor. Köpeğimi gözüm kapalı emanet edebileceğim tek yer . GOP veteriner her şey için çok teşekkür ederiim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir