Gölbaşı Ülkü Ulusoy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi, kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Gölbaşı Ülkü Ulusoy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.


Adres : Bahçelievler, 321. Sk. No:50, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon : 0312 485 27 45

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Gölbaşı Ülkü Ulusoy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Gölbaşı Ülkü Ulusoy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Yorumları

Gölbaşı Ülkü Ulusoy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Şikayetleri

Mavi Kelebek-2 ay önce

Binasını yaptıran ülkü hanımdan Allah razı olsun, çocukları kontrole götürmüştüm mhrs den aldığım randevu ile, sonra temiz bir hastane olduğunu görünce ben de bir iki sıkıntım vardı, dişlerimi göstermek istedim, Dt. Ayşe Hnma teşekkür ederim, tüm sorularımı cevapladı, mecbur olmadığı halde istediğim uygulamaları yaptı, böyle doktorlara hasretiz devlette, o kadar anlayışlı ki, bugün git yarın gel diye vatandaşı tersleyenlerden değildi, sonuç olarak kendim randevusuz gitmiş olmama rağmen, rahatça hallettim.

Ozgur Ayturk-4 ay önce

Ramazan ayında insanlar diş tedavilerini ertelediklerinden midir, yoksa normalde de bu kadar sakin mi bilemedim ama benim hasta kabul bankosundan muayene sırası almam, ilk muayeneyi olmam, röntgene girmem ve akabinde dişimi çektirmem toplamda bir saat içerisinde tamamlandı. Çekilen diş üst çenede yirmilik dişti ve hekimi oldukça zorladı, buna rağmen sorunsuz bir şekilde çekim yapıldı. Diş hekimi Sevla hanım gayet ilgiliydi, bundan sonraki süreçle ilgili bilgilendirme yaptı. Genel anlamda hastane çok temiz, poliklinikler düzenli, kullanılan aletler tek kullanımlık hijyenik paketlerden çıkarılıyor. Ramazan sonrasında diğer bir diş çekimi ve tartar temizliği için tekrar gideceğim.

mustafa güler-3 hafta önce

Verda hocamm gerçekten alanında inanılmaz uzman. Kanal ve dolgu yaptırdım. diş fobisi olan biri olarak bu kadar zaman boşuna beklemişim. Bir hasta olarak bana yaklaşımı da çok güzeldi. Keşinlikle tavsiye ediyorum.Artık doktorum Verda Türeli’dir.

Rüzgarla Maceralar-4 ay önce

Yeni açılan bu yer çok ferah ve temizdi. Bizimle ilgilenen ve Annemin tedavisini yapan Dr. Serkan Güven’e kibarlığı, ilgisi, güler yüzü ve şifası için çok teşekkür ediyorum. Soyadı’nın hakkını veriyor. Güvenle gidebilirsiniz. Allah razı olsun Hocam. Hep iyilerle karşılaşın inşallah.

ATİYE ÇAKIR KAYA-bir hafta önce

9.20 randevum var, röntgene gönderdiler, 5 dk sürmedi bile. Şuan saat 10.50 biz halen sıra bekliyoruz. Sabrediyorum. Bakalım ne zaman alacaklar ve daha da uzarsa şikayet edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir