Gazipaşa İlçe Devlet Hastanesi Antalya Gazipaşa ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.
Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca. Gazipaşa İlçe Devlet Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet, İpek Sk. 2 No D:21/1, 07900 Gazipaşa/Antalya

Telefon: 02425721562

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Gazipaşa İlçe Devlet Hastanesi Yol Tarifi:

Gazipaşa İlçe Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri


Nevzat OZGUNER – bir ay önce

Burası artık Sağlık ocağı olarak hizmet vermektedir. Gazipaşa devlet hastanesi taşındı bu bölgeye yaklaşık 1 km uzaklıkta.

Burhan Çetin – 4 ay önce

Kapandı. Yeni yeri 1km Altalya tarafında

Melih Hüseyin Akçay – bir yıl önce

İyi ki varlar. Zor günler geçirdiğimiz salgın döneminde ve öncesinde ellerinden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyorlar.

Enes Kaya – 3 yıl önce

Hastanemizin bölümlerinin daha da genişletilmesi gerekiyor. Özellikle de eksik olan cihazların da getirilmesi önemli.

Cengiz GÜLEÇ – 5 yıl önce

Tadilat bakım yapılıp atıl bırakılmamalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir