Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi İzmir’in Gaziemir ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Sevgi, Nevvar Salih İşgören Cd. No:16, 35410 Gaziemir/İzmir

Telefon : 0232 290 93 01

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.00-17.00 / Hafta sonu: 24 saat açık

Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Yorumları

Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Şikayetleri

mutlu Alper-3 hafta önce

Saat 12:27 de Açıl poliklinik geldik. Ancak ne görelim. Acil de muayene 13:00 da başlıyor. Sanki Acil değil poliklinik. İlk defa böyle bir şey ile karşılaştım. Acil için bile saat 13 bekleniyor. Öğlen arası var. Bir an önce böyle bir hata düzeltilmesi gerekiyor

İrem Yücel-4 gün önce

İnsanları top gibi ordan oraya ordan oraya yönlendiren, aciliyet nedir bilmeyen saçma sapan bi hastane. Triajdaki kadın dağları ben yarattım havasıyla oturduğu yerden hiç bişey yapmadan sadece laf sokuyor. Saygısız ve hasta halinden asla anlamayan ukalanın teki. Hayattaki tek başarısı eminim ki tirajda hasta kaydı alıp telefonda dedikodu yapmaktan başka bişey değildir.

Bekir Korumaz-2 ay önce

3 ay sonraya ultrason verdiler bu devlet hastaneleri gerçekten hizmet vermiyor artık… sağlık bakanlığından iş çıkmaz yani bu hastaneleri yönetemiyorsanız istifa edin gerçi sağlık bakanlığını bile Kayyum atıyorlar ama. Ben bir vatandaş olarak bu ülkenin yaşam şartlarına katlanamıyorum artık.

Şahin Kaya-3 ay önce

Kesinlikle psikiyatri Bahar Sarı Marğis’i tavsiye etmiyorum!! içeri girmeden azar işitiyorsunuz, oldukça sinirli birisi hastalara kapıyı kapat! sıranı bekle! gibi emri vaki cümleler kullanıyor ve hasta içeri girince fazla konuşturmuyor, dinlemiyor ne için gittiğinizi unutuyorsunuz branşından dolayı beklediğiniz kadar sakin karşılanmıyorsunuz gitmeden bir düşünün derim Asla tavsiye etmiyorum pisgolojiniz daha çok alt üst oluyor Kendisinin’de mmpı testi olmasını tavsiye ediyorum..

Yahya Duman-2 hafta önce

Cok hayatî ve uzmanlık gerektirmeyen hastalıklarınız icin evimize yakın, nispeten temiz, nispeten daha derli toplu bir hastane. Randevularınızı cok önceden alabilirseniz, rahatlıkla tedavi olursunuz. Calisma sistemini bilenler icin iyi bir sağlık merkezi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir