Gazi Mustafa Kemal Mesleki Ve Çevresel Hastalıklar Hastanesi Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Gazi Mustafa Kemal Mesleki Ve Çevresel Hastalıklar Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Gazi, Silahtar Cd. No:2, 06560 Yenimahalle/Ankara

Telefon : 0312 212 66 66

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.00-16.30 / Hafta sonu: 24 saat açık

Gazi Mustafa Kemal Mesleki Ve Çevresel Hastalıklar Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Gazi Mustafa Kemal Mesleki Ve Çevresel Hastalıklar Hastanesi Yorumları

Gazi Mustafa Kemal Mesleki Ve Çevresel Hastalıklar Hastanesi Şikayetleri

Sercan Seren KIRÇİÇEK-bir ay önce

Acil kısmı oldukça arkada. En başta bunu garip bulduğum için yazmak istedim. Herkes tatildeyken, bu hastane çalışanları işinin başındaydı. Malum ortalığın salgını, ateş ve ishal şikayetiyle üniversite hastanelerine gittim ama COVID testi yapmadıkları halde sonuç istediler. Gazi Mustafa Kemal Hastanesi olmasaydı, sonuç alamazdım, teşekkürler.

Deniz Koç-2 ay önce

Anneannemi iki sefer Nörolojiye getirdim . Doktor Nesrin hanıma her seferinde çok güzel anlattı. Teşekkürlerimi bir borç bilirim . Bu kadar güzel anlatan doktor çok zor bulunur. 5 ay önce de Noroloji sonrası, Kbb doktoru Osman beyden rica ettim. Tabiki bakarım dedi. Kulaklarını temizledi. Elleri dert görmesin . Sonra kulak testi istedi . Testi yapan Barbaros bey . Öyle güler yüzlü davrandı ki , annanem dua eder durur. Bize cihaz firma listesi verdi, çok uygun fiyata kulaklık aldık. Daha önce gittiğimiz yerler, iki katı fiyat söylemişlerdi. Hastanenin gişinde ki güvenlikler çok kibar insanlar. Hemen tarif edip , yardımcı oluyorlar. . Girişte bulunan işlemlerini yapan sekreterler, çok iyiler. O yoğunlukda surat bile asmıyorlar. Böyle güzel bir hastane görmedin .

Gökçe ERGİN-2 ay önce

2 gündür arkadaşımın kulağı orta kulak iltihabı olduğu için acile gidiyoruz. Dün ilk gittiğimizde triajda oturan hanımefendi bize randevu sisteminin kalktığını ve KBB’ye gitmemiz gerektiğini söyledi. Zaten randevu bulamadığımız için acile gitmiştik. KBB’de de randevu bulamadığımız için bizi hiç dinlemeden geri yolladılar. Acile geri döndük ve danışmada oturan kişiler bizi yine almak istemediler. Acil doktoru arkaşdaşımın haline acıdı da bize yardım etti. Doktora ulaşabilmek için illa ağrıdan ağlamak ve fenalaşmak mı gerekiyor?

Tunahan Kılıç-bir ay önce

Hastane güzel ve temiz fakat 09.50 de muayene olup röntgen sonucunu göstermek öğleden sonraya kaldı. Ortopedi 6 nolu odada randevulu hastalar bekletilip iğne vurulacak hastalar içeri alındı. İğne vurulacak yer yok sanırım hastahanede…

Nebi Kaya-3 hafta önce

KBB bölümünde bulunan op.dr. Osman Arslan bu dortordan pansuman olmak için bile randevu almayın o kadar görevini sevmeyen işini yaomak istenmeyen bencil kendini bilmeyen saygısız bir doktor olamaz. Bence böyle insanların sağlık bakanlığında çalışması resmen TC cumhuriyeti için kayıp. Söyleyecek o kadar söz var ama konuşmak istemiyorum ve yazamıyorum daha fazla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir