Etimesgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ankara’nın Etimesgut ilçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi, kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Etimesgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.


Adres : Erler, Türkkızılayı Cd., 06790 Etimesgut/Ankara

Telefon : 0312 293 30 00

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.00-00 / Hafta sonu: Kapalı

Etimesgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Etimesgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Yorumları

Etimesgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Şikayetleri

Gökhan Kiremitçi-2 ay önce

01/06/2022 çarşamba saat 09:00 da endedonti polikliniğinde kanal tedavisi yaptırdım. Diş ile ilgili işlemlere fobisi olan bir birey olarak gerçektende sağolsun varolsun Uz.dr. Dilek özer hocam çok yardımcı oldu. Abartmıyorum arkadaşlar kendimi gerçekten özel hastanede hissettim bir an 🙂 kanal tedavisi yapıldı bir dişime. Bir dişim kaldı kısmetse oda 1 ay içerisinde. İyiki böyle profesyonel iyiniyetli samimi hekimlerimiz var çok memnun kaldım. Değerli hocama ve ekibine buradan teşekkürlerimi borç bilirim… sağlıcakla

Mustafa Kaya-2 ay önce

İzmir’de bir çok diş hastanesine gidip,gezmeme rağmen böyle hizmet veren bir hastane daha görmedim.Hastane sanki devlet değil özel hastane.Bütün çalışanlar ilgili ve işini severek yapıyorlar.Eski yorumlarda hastanenin pis olduğunu,bakımsız olduğunu yazmışlar ama öyle değil.Pandeminin son zamanlarını yaşamamıza rağmen bütün personel maskesini özellikle dikkat ederek takmakta. Elif Bezik hocama da teşekkürlerimi iletiliyorum.Genel muayene için gitmiştim.Diş temizliğimi yaparak,daha farklı işlemlerin ise üniversite hastanelerinde daha iyi yapılabileceğini ve yapılacak işlemleri tek tek anlattı.Bütün Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çalışanlarına teşekkür ederim.Hepsi çok nazik çok ilgililer.

Berkay Akpınar-4 gün önce

Normal bir özel diş hastanesine gitmenize gerek yok. Buraya gonul rahatligiyla gelebilirsiniz Dr Züleyha yıldız hocamın gerek güler yüzlülüğü gerek ileriye dönük ne yapabilecegimizi söylemesi gerçekten hoş bir durum kendisine tekrardan teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalmanızı temenni ediyorum….

Kader Karakaş-bir ay önce

Aciline geldim, mesai dışı olduğu için hiç bir aleti çalıştıramayacaklarını söylediler, tedavi ve hiç bir işlem olmadan çıktım. Madem işlem yok hastanenin acili neden var? Kapatın lambalar elektrik yakmasın.

ALİ VOLKAN ÜNVER-2 ay önce

Sayın Elif Bezik hoca sayesinde diş tedavisi korkumu yendim ağrı sızı olmadan tedavimi tamamladım, ellerine sağlık çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir