Esat Veteriner Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Esat Veteriner bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Muhsin Ertuğrul, No: 113/C, Bülbülderesi Cd., 06660 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 437 56 71

Hizmet Saatleri :

Pazartesi09:30–19:00
Salı09:30–19:00
Çarşamba09:30–19:00
Perşembe09:30–19:00
Cuma09:30–19:00
Cumartesi09:30–19:00
Pazar11:00–17:00

Esat Veteriner Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Esat Veteriner Yorumları

Esat Veteriner Şikayetleri

Zeynep Keşkek-2 ay önce

Hasan Tahsin bey işini o kadar layıkıyla yerine getiren bir veteriner hekim ki, ne desek az kalır. İki yavrumuzun da veterineri olur kendileri, ikisiyle de çok alakadar oldu işini ticarete dökmeyen bir veteriner hekim oluşuyla bizim Ankara’nın bir ucundan bir ucuna gelmemizin sebebi. Kendisi ve bütün çalışanları çok samimi, çok güleryüzlü ne kadar teşekkür etsek az kalır. Kendi evlatları gibi ilgi ve sevgiyle yaklaşıyorlar canlarımıza. Can dostlarımız için her zaman doğru tercih, doğru adres.

Hale Kaymakçı-bir ay önce

6 aylık köpeğimin aşıları için eve yakın olduğundan gittiğim bakkal dükkanı diyeceğim Aşıları sakın girişte duran (adını bilmediğim) kadına yaptırmayın. Beceriksiz Sakura’nın etini yaktı ve acılar içinde kıvrandırdı. Bir de utanmadan “ numara yapıyor” diye oğlumu suçladı Ertesi gün aşı yerindeki tüyler döküldü. Göstermeye gittiğimde bırakın yol gösterip özür dilemeyi, nerden geldin havaları (o son aşıydı çünkü) beni suçlar imalar Tam bir kabalık… asla tavsiye etmiyorum.

Özge Yılmaz-bir yıl önce

Evinde ve sokakta çok sayıda kedi bakan bir aileyiz. Hasan Bey’e denk geldiğimiz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Özellikle de teşhis konusunda gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir veteriner. Hem kendi mesleki donanımı, hem de klinikteki fiziksel donanım hayvanların birçok derdine çare üretmek için yeterli. 1)Cins hayvanlarla daha çok ilgilendiği bana pek inandırıcı gelmedi. Bizim tüm kedilerimiz tekir, biri de engelli ve dünya çirkini bir çocuk. Şimdiye dek hiç kedilerimizin cins olmadığı için önemsenmediğini hissetmedik. Hatta Hasan Bey en çok engelli kedimizi sever. 2)Pahalı ve paragöz olduğu kesinlikle doğru değil. Fiyatları çevredeki diğer veterinerlere kıyasla çok daha uygun olduğu gibi teşhis sürecinde de hayvan sahibini maddi olarak zorlayacak tetkiklere zorunlu olmadıkça başvurmuyor ve gerçekten zorunlu olmadığı sürece pahalı mamalar veya ilaçlar önermiyor. Bunca yıl içinde defalarca kedilerimizi tedavi ettirdik hiçbirinde nasıl ödeyeceğiz dediğimiz bir fatura çıkartmadı bize. 3) Veterinerlerin, müşterileri olan insanları memnun etmektense, hastaları olan hayvanlarımıza doğru tıbbi bakımı sağlayıp sağlamadığına odaklanmak bence daha yerinde olur. Bu kliniğin çalışanları gülücükler saçarak her geleni pohpohlayan bir tutum içinde olmayabilirler; işleri hayvanları tedavi etmek olduğu için ben bunu önemli bulmuyorum. İşlerini de gayet iyi yapıyorlar.

gökalp üstün-3 ay önce

Ankarada gerçekten gidilebilecek en güzel veterinerlik Tahsin beye evcil hayvanlarimizi yıllardır goturmekteyiz, para göz olmayan temiz işinin ehli bir ekip adlarını hatırlayamadığım 2 hanımefendi daha var onlarada selamlar onlarla da işlerinde uzmanlar

seval sağlam-bir yıl önce

Yıllardır tanıdığım Hasan hoca gerek Songül Hanım tanıdığım en merhametli eb tatlı insanlar. hasan hocam ölümün kıyısına gelmiş kedimin hayatını kurtarmıştır.yine, Başka bir veterinerde yanlış teşhisle tutulan gözleri hasta yavru kediyi hayata döndürmüştür. Sokakta bulduğumuz hasta hayvanları yeri gelir para bile almadan muayene eder yeri gelir sadece ilaç parasına tedavi eder. Temizler öper koklarlar. 3 engelli kedimle en ufak bir sorunda kapısını gideriz sağolsun lar sevgiyle merhametle karşılarlar. İddia ediyorum Ankara’daki en merhametli veteriner kliniği esat veteriner kliniğidir. Var olsunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir