Elmalı Devlet Hastanesi Antalya Elmalı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.
Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca. Elmalı Devlet Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres: 4 9280 Sokak, Yeni Mahalle Sk., 07716 Elmalı/Antalya

Telefon: 02426188300

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Elmalı Devlet Hastanesi Tarifi:

Elmalı Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

A B – 6 ay önce

Elmali devlet hastanesi adı var başka hiç bir şeyi yok yazık memleketime herkes korkuteline finikeye kumlucaya doktora kaçıyor acil servis desen ha keza aynı bir hasta ayakta tedavisi kaç dakika sürebilir ya da doktorların tlf mesaisi bitince icerde bekleyen hastaya neyin var diye sormasını beklemesi gibi acı bir şey yok devleti temsil böyle mi oluyor ki hastane olarak her şeyi eksik yetersiz Bi düşünün insanlar neden diğer ilçe hastanelerine koştur koştur gidiyor diye yazık bekleyene de yazık hasta olana da yazık

Bayram Dikbaş – 3 ay önce

Yetersiz ve bilgisiz bir kadro.Hemen hemen tüm hastaları dışarı sevk ediyorlar.Acil tam bir rezalet

Ali Akan – 9 ay önce

Hastalaniyoruz doktor yok ya böyle bir ilçe olamaz ambulans ariyorsun ömrüm de ilk defa boyle bisey gordum yetersiz adam korkutelinden bulabilirim diyor boyle bisey olamaz

Ramazan Erdoğan – 8 ay önce

Genel cerrah mehmet algılar hocam çok teşekkürler, hastanemiz ve Elmalı için çok iyi bir doktor gönül rahatlığınla kendısıne güvenebilirsiniz.

Ramazan Aşkın – 6 ay önce

Saat 4.30 da randevumuz olmasına rağmen hastane de 1 tane bile doktor bulunmamaktadır bu nasıl hastane ❗

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir