Elmalı 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi aile sağlığı merkezi Antalya Elmalı İlçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Bakanlıklarla iş birliği içinde olan bu sağlık kuruluşlarının yürüttüğü faaliyetler çok geniş çaplı olmamakla birlikte oldukça önem arz etmektedir. Sağlık tarama, aşılama, aile planlamasında yardımcı olma, güvenli cinsel ilişki danışmanlığı gibi hizmetler vatandaşlara sunulmaktadır. Ayrıca sağlık konusunda verilen eğitimlerle halk bilinçlendirilir. Bireylerin yaşam kalitelerini ve sağlık düzeylerini geliştirmeyi hedefleyen bu kuruluşlara ilişkin olarak detaylı bilgi için Elmalı 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Aile sağlığı merkezi bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres: Camiatik, Selahattin Topçu Cd., 07700 Elmalı/Antalya

Telefon: 02426185686

Hizmet Saatleri: 09.00 – 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Elmalı 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Tarifi:

Elmalı 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi

Yorumları – Şikayetleri


HALİL Çelik. – bir ay önce

Aslında tipik sağlık ocağı, sağlık ocağı doktorları var, ulaşım kolay aile hekimi de orada.(sadece Elmalı’nın ortak sağlık çalışanları sorunu bu küçük yerde dahi var.Doktorlar sürekli değişiyor.) Sayın Dr. Ediz Yıkar beye ilaçlarımı yazdırmak için geldim. İlaç yazdırma işleminde bile oldukça ilgili idi,örneğin;B12 vitamini bile yazdırırken kendisinin çarşamba günü köy ziyaretlerinin olduğunu fakat rutin testler için perşembe günü gelmemi gerekli testler için numuneler vermemi önerdi. Kendisine teşekkür ederim.Bu yorumu yazdıktan 2 gün sonra tekrar gittim. Doktorların görev yerlerine oturup göreve başlamaları çok uzun zaman alıyor. Bizler iş yerimizden izin alıp geliyoruz.

Arif Erdem Altınsoy – 10 ay önce

Yeri yanlış gösteriyor..belediye binasının oradaki Cumhuriyet meydanın altındaki otoparkta.. girişi Selahattin Topçu caddesi üzerinde..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir