Egepol Cerrahi Hastanesi İzmir’in Konak ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Egepol Cerrahi Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Güneşli, Halide Edip Adıvar Cd. No:67, 35360, 35110 Konak/İzmir

Telefon :0850 850 3535

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Egepol Cerrahi Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Egepol Cerrahi Hastanesi Yorumları

Egepol Cerrahi Hastanesi Şikayetleri

Buket Baran-2 ay önce

14 mayısta ameliyat oldum.3.katta yattım.Başta çok değerli hocam ve ekibi❤ kocaman emeği olan servis sorumlu hemsire hanım ve tüm hemsire ekibi❤ odalarımızın pırıl pırıl olmasını sağlayan çok tatlı guleryuzlu personel arkadaşlar❤ olmak üzere; ameliyatımda gözyaşlarımı silen rahatlamamı sağlayan ameliyathane ekibi❤isimlerini bile bilmediğim melek insanlar (sizi zaten asla unutamayacağım❤);hastane içinde karşılaştığımız danışmasından güvenliğine❤herkes inanılmaz ilgililer ve hep pozitif yardımsever güleryüzlüler👏👏👏Herkese emekleri için çok minnettarım.5 değil 10 yıldız az gelir.iyiki varsın Egepol cerrahi hastanesi❤

Yavuz han Deniz-5 ay önce

Kesinlikle ve kesinlikle gidilecek bir yer değil. Soyguncu bunlar. Özel sağlık sigortasında dahi sigorta harici nerden para alabiliriz diye özel sigortanın karşılamadığı tüm tahlilleri yapıyorlar. Tavsiyem Medicana hem de tüm doktorları profesör. Özel sigortada katılım payı 15 TL. Egepolde ise özel sigorta katılım 65 TL. SGK li iseniz vay halimize gitmeyin kesinlikle derim.benden bir dost tavsiyesi. Bir not daha eklemek isterim özel sağlık sigortası için medikalpark hastanesi de hiç katılım payı alınmıyor.sıfır TL.

ali gökçen-bir ay önce

Paran varsa tüm hizmetleri alıyorsun. Ama yoksa………Memleketi Bu hâle getiren ve bu hâli kendi menfaatleri uğruna kullanan sömürücü sisteme hizmet edenleri kınıyorum.

Sibel Özer-bir ay önce

Çok çok çok çok aşiri pahalı ve zam yapiliyor sürekli.😡 Bir de psikolog seansindan bir verim alamadim.45 dk demişlerdi ama 30 dk bile surmedi.Biz ücreti az versek kabul etmezler ama onlar da sürenin hakkini vermeliler.

Mürsel Koçyiğit-5 ay önce

Hastane değil ticarethaneye dönen bir kurum her işlem için ayrı ücret alıyorlar muayene ücreti 315 TL onun üzerine kontroller için 200 kusur para alıyorlar bunları göze alarak gidin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir