Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İzmir’in Bornova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Kazımdirik, Üniversite Cd. No:9, 35100 Bornova/İzmir

Telefon : 0232 343 43 43

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yorumları

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Şikayetleri

Ozi A-2 ay önce

Genel olarak güzel bir hastane herkes özveri ile calisiyor ancak Genetik bölümünü tenzih ederim. Oğlum ozel bir çocuk kan alınacaktı doktorumuz oraya da yönlendirdi qma bom boş olmasına rağmen çocuğuma bakmadı hastası geleceğini söyledi ama 2 dakika sonra doktor bey arkadaslariyla muhabbet ediyordu koridorda. Bu tarz çocuklara kan aldırmak zaten zor bir de beyefendinin yüzünden 2 kere hem çocuk hem biz bu eziyeti çekeceğiz.

Zehra Ozgarip-2 ay önce

Ege üniversitesi Hastanesi’ne, paratiroid şikayeti ile gittim.Dahiliye bölümünde yapılan tetkikler sonucunda,endokrin cerrahisi ne yönlendirildim.Buradaki doktorlar ameliyata karar verdi.25-05-2022 tarihinde ameliyatım gerçekleştirildi ve çok şükür sağlığıma kavuştum.Bu süreç içerisinde yakın ve titiz bir ilgi gösteren dahiliye bölümü doktorlarına,endokrin cerrahisi sekreteri Sayın Menekşe hanıma, endokrin cerrahisi Uzm.Öğr.Dr.Sarp Tunalı ve Doç.Dr.Murat Özdemir e,tüm bölüm çalışanlarına çok teşekkür ederim,iyi ki varsınız,hakkınız ödenmez.

Çetin Yakut-2 ay önce

Eski halinden eser yok..Boş verilmişlik var..Bazı tahlilleri dışarda yapmak zorunda bırakılıyorsunuz. Tıp Fakültesi adına yakışmıyor…

Fahri Semercioglu-2 hafta önce

Hematoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Güray Saydam hocama ilgili ve alakasindan dolayı teşekkürlerimi sunarım tedavimdeki yardimlarin dolayı müteşekkirim iyiki varsın….

Fatih Orakçıoğlu-bir ay önce

Torunumuzun ameliyatı burada gerçekleşti son derece uzman hekimlerin görev yaptığı gerçekten çok büyük ve kapsamlı bir hastane. Tüm doktorlarımıza sonsuz teşekkürler.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir