Duru Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Duru Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Ayrancı, Güvenlik caddesi 60/a Aşağı, 06200 Çankaya

Telefon : 0312 442 92 98

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 09.00-19.30 / Cumartesi: 09.00-19.30 / Pazar: Kapalı

Duru Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Duru Veteriner Kliniği Yorumları

Duru Veteriner Kliniği Şikayetleri

sena erdemir-3 ay önce

Çocuğun sorununu muayene bile etmeden kan tahlili istiyorlar. Zaten yüzlerde “neden geldin?” gibi bir ifade var sanırsınız bedava hizmet istiyoruz. Bir güleryüz, bir muayne en fazla 5 dk.nızı alır.

Merve Sisli-9 ay önce

Kedim hastalandığında hem Hediye Hanım hem de Semih Bey çok yardımcı oldular. doğru teşhis koyulduğu gibi, süreç konusunda ayrıntılı bir şekilde her iki hocam da bilgilendirme yaptı ve tabi ki kediyle birlikte yemeden içmeden kesilen beni sakinleştirmeye çalıştı. şimdi kedim oldukça iyi halde, hem Hediye Hanıma hem de Semih Bey’e çok teşekkür ederim.

Hayriye Tuncay-bir yıl önce

Hediye Hanım çok çok tatlı bir hekim. Hem bilgili hem yardımcı. Karşılaştığım çoğu veteriner hekim para derdinde olup gereksiz masraflar çıkarsa da Duru Veteriner Kliniginde boyle bir sey asla yaşamadım. Tam tersine olabilecek en kısa, en masrafsiz ve en rahat yoldan cozmek icin uğraşır hep Hediye Hanim. Ayrıca Erol bey de hep yardimsever ve sıcakkanlı davranır. Kendinizi hic yabancı hissetmezsiniz. Çok nazik karşılanır, sorunlarınıza hemen cevap bulur, çok memnun ayrılırsınız 🙂 Küçük dostlarımı güvenle emanet edebileceğim tek yer.

Elif Merve Özalp-bir yıl önce

Bir veteriner düşünün ki hem işinde uzman, hem merhametli… Hiçbir zaman ümidini kesmeden canla başla o canlar için savaşan bir veteriner kliniği. Asla iyileşmez denen hayvanlar ellerinde şifa buldu. Hediye hanımın hakkı ödenmez. Gönül rahatlığıyla canlarınızı emanet edebilirsiniz

Busra Songur-bir yıl önce

Sokakta beslediğimiz kedimizi kisirlastirmak için verdik. Yaklaşık 4 saat sonra ölüm haberi geldi. Bahaneleri kalp krizi. Hayvanların hicbirsekilde tahlili yapılmadan operasyona alınan bir klinik. Eğer hayvanizin mal değil de can olarak görülmesini istiyorsanız kesinlikle götürmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir