Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz . Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir diş hekimi kliniğidir. Bu klinikte de hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz klinik detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   Doktorları ,Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   , Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   Nerede , Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği    Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Şehitkerim, Adana Blv. No:34, 33440 Tarsus/Mersin

Telefon :05457907579

Kapalı

Çarşamba09:00–18:00
Perşembe09:00–18:00
Cuma09:00–18:00
Cumartesi09:00–18:00
PazarKapalı
Pazartesi09:00–18:00
Salı09:00–18:00

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yorumları

Duru Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Şikayetleri

SS– bir yıl Önce

2 kanal tedavisi, 2 de dolgu yaptırdım çok memnun kaldım. Pandemi ve hijyen kurallarına uyuluyor. Doktor Çağrıhan Bey tedaviyle ilgili bilgi vererek üzerinizdeki gerginliği alıyor.

Fikret Tezel – bir yıl Önce

Tavsiye üzerine gittik teyzem implant yaptırdı şuan çok memnun çoğu doktorun biz buna implant yapamayız dediği kişinin tüm dişlerini yaptılar. Temiz ve güvenilir.Özellikle Çağrı hocaya çok teşekkür ediyoruz her gün hayır duası alıyor bizden.

Aykut Kolcu – bir yıl Önce

Tavsiye üzerine gitmiş olduğum bu diş hastanesi gerçekten güzel sonuç aldıgim bir yer oldu. başta Çağrı bey olmak üzere Adem i de unutmamak lazım ve diğer çalışanlara da çok teşekkür ediyorum çok memnun kaldım elinize emeğinize sağlık çok güzel bir yer tavsiye ederim.

Mesut Malcılar – bir yıl Önce

dolgu kırıldı yapmak için 2 haftadır sallıyorlar şimdi doktor rahatsızmış 16 gün sonraya randevu veriyorlar, nedeni; “sağlık sebebiyle” diyor birde, sanki biz başka bir şey için randevu istiyoruz.

Şenol Ede– 2 yıl Önce

Berbat bir yer olumlu yorumlar uzerine gittik ancak ne doktorlarin elinde eldiven ne hasta koltuğunda örtü var etrafta pis peçeteler ustelik pandemi doneminde hijyen sifir asla gitmeyin..

Aydın Demircioglu– bir yıl Önce

Temizlik ve hijyene cok dikkat ediyorlar. Pandemi doneminde guvenle tedavilerimi yaptirdim.

Diyetisyen Yusuf Özkale – 4 yıl Önce

tüm sülelam buraya gitti . Bu kadar iyi, işinin ustası insanlar görmedim , temizlik , tecrübe, ve en önemlisi DİŞ KORKUMU YENDİM…

Ülfiye Demircioğlu – bir yıl Önce

Cocuklarimin tel tedavilerini yaptiriyorum.

Ceren Yıldırım -4 yıl Önce

Çok ilgililer ve işinde bir numaralar 😎 …

Ahmet K – bir ay Önce

Uc yildir ailece gidiyoruz,gayet temiz,guzel ve organize bir yer…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir