Dost Veteriner Poliklinik Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Dost Veteriner Poliklinik bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Tınaztepe, Tunalı Hilmi Cd. No:15/2, 06660 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 418 24 26

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 09.00-19.00 / Hafta sonu: 10.00-18.30

Dost Veteriner Poliklinik Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Dost Veteriner Poliklinik Yorumları

Dost Veteriner Poliklinik Şikayetleri

ebru yaldız-9 ay önce

Sayın doktorumuzla sokak hayvanının zor zamanında karşılaştık. Sokak hayvanı ya da evcil hayvan ayrımı yapmadan öz verili bir şekilde önce can düşüncesiyle tedavi eder. Parayı her zaman geri planda tutan. Kendisinden çok şey öğrendiğim bir veteriner hekim. Biraz teçhizatı da olsa başka yerlere hiç ihtiyaç duymazdım.

Farhiye Yaldız-9 ay önce

Kedimizi evimizin yakınında diye götürdük ama çok memnunuz. Ben olmadığım zaman bile kedimizin muayenesinden sonra saatlerce telefondan bilgi verir. Allah razı olsun kendisinden. Biraz film gibi techizatı olsa bbaşka hiç bir yer aramayız.

kübra-9 ay önce

Kendimi götürdüm huysuz agresif olduğu için bakamayacaklarini söylediler. Veteriner kliniği nasıl kedi huysuz diye bakamaz aklım almıyor kesinlikle önermiyorum

ESRA ERDOĞAN-2 yıl önce

Biz kedimizi aşı için götürüyoruz çok memnun kaldık,her gelen hastasina kendi sahibiymis gibi ilgileniyor. Cok tecrübeli,kibar ve sohbeti cok hos bir hekim. Onu tanidigimiza cok mutluyuz 🙂

ALİ ASLAN DODURGA-11 ay önce

İdealist ve uzman bir hekimin yürüttüğü mini bir poliklinik.. Bölgedeki boşluğu dolduruyor… En önemlisi paragöz bir yer değil….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir