Doğa Veteriner Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Doğa Veteriner bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Çankaya, Farabi Sk. 13/A, 06690 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 426 36 58

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Doğa Veteriner Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Doğa Veteriner Yorumları

Doğa Veteriner Şikayetleri

Cansu Çayır-4 ay önce

Köpeğimin kısırlaştırma operasyonunu Gamze Hanım ve ekibi çok başarılı bir şekilde tamamladılar. Sonraki bir hafta boyunca da çok ilgiliydiler. Çok başarılı bir operasyondu. Ayrıca İlayda Hanım’a da yönlendirmelerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Ebru Yılmaz-4 ay önce

Beş gün yaşamaz denilen yavru kedimi hayata döndürdüler. Gamze hanım ve İlayda hanımın nazik ve profesyonel yaklaşımını çok beğendim. Küçük kızım şimdi hareketli, oyuncu ve keyfi yerinde. Doğa Veteriner Kliniğini iç rahatlığıyla tavsiye ederim. Yaklaşımları insanca ve fiyatları da uygun. Miniğimın ciğer filmini gören diğer veteriner hekimler ölür dedi. şu anda karşımda zıplayıp oynuyor bütün ekibe sonsuz teşekkürler:))

ecem morkaya-bir hafta önce

Okul stajımı yaptığım için çok şanslıyım hocalarım ve mesai arkadaşlarım benimle çok ilgililer. Yaptığım en güzel deneyim.

Utku Yazici-2 hafta önce

Çok ilgili ve çok bilgili. Tüm ekip ailemiz gibi. Yavrularınıza kendi çocukları gibi bakıyorlar.

Banu Kokcu-4 ay önce

Gamze Hanım son derece deneyimli ve çözüm odaklı bir veteriner. Birçok klinikte görebileceğiniz gereksiz masraflarla asla karşılaşmıyorsunuz. Kesinlikle öneriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir