Dişlife Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İstanbul Zeytinburnu Semtinde hizmet vermekte olan özel bir klinik işlevi görmektedir. Bu klinikten hizmet alabilmek için öncelikle randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevunuzu oluşturduktan sonra ağız ve diş sağlığı hizmetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Randevunuzu oluşturabilmek için Makalenin Altındaki Dişlife Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz. Eğer sistem sizi Anasayfa’ya atarsa Makalenin Altında Bulunan Telefon numarasını çevirerek çağrı merkezi ile iletişime geçerek detaylı tüm bilgilere oradan erişebilirsiniz. Dişlife Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları ile ilgili tüm bilgiler makalemizde yer almaktadır. Dişlife Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yorumları, Dişlife Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Şikayetleri, Dişlife Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Muayene ücretleri ve fiyat bilgisi bu makalede değerlendirip bilgilerinize sunulmaktadır. BizdeOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER Dileriz.

Adres : Gökalp, Prof. Muammer Aksoy Cad. 23/A, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : 02125476000

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.00

E-posta : [email protected]

Dişlife Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Haritası (Navigasyon)

Zeytinburnu Dişlife Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları

Diş Hekimi Rıdvan Yiğit Kimdir

Zeytinburnu Dişlife Ağız ve Diş Polikliniği Yorumları

Zeytinburnu Dişlife Ağız ve Diş Polikliniği Şikayetleri

Sevgi Topbaş – 1 ay Önce

20’lik diş çekimlerim ve tüm sorunlu dişlerim için gittiğim bir klinik. Tuba hanım işini son derece hakkıyla yapıyor. Herkese tavsiyemdir. Gözünüz kapalı kendinizi emanet edebileceğiniz bir yer👍

Sergen X – 1 yıl Önce

20 lik diş çekimine 1300 tl fiyat verdiler bana😬Hayır sen çene cerrahımısın periocumusun neysin?Bide beni inandırmaya çalışıyorlar beyefendi diş kemiğe tam gömülü diye.Bunu okuyan arkadaşları uyarıyorum..Kliniğe gelen kişilere hasta değilde müşteri gözüyle bakan yerlerden uzak durun!!!!! Ki bu klinik içeri giren herkese yürüyen para gözüyle bakıyor bence.

Mahmut Gazi – 5 ay Önce

(Google tarafından çevrildi) Hocam çok ilgiliydi. Ben yapmadım. Eline sağlık. Dişlerimi doldurmaya geldim, elim harikaydı. Ben tavsiye ediyorum. Lajel Asnan Dr. Jade Jada. Uygun para birimleri. (Orijinal) Hocam çok ilgilendi. Dolgu yaptırdım. Eline sağlık. برای پر کردن دندان اومدم دستش عالی بوده. توصیه میکنم. لاجل اسنان دکتر جید جدا. اسعار مناسب.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir