Dışkapı Veteriner Merkezi Ankara’nın Altındağ ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Dışkapı Veteriner Merkezi bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Ziraat, Şht. Ömer Halisdemir Blv No:26, 06110 Altındağ/Ankara

Telefon : 0312 318 28 82

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Dışkapı Veteriner Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Dışkapı Veteriner Merkezi Yorumları

Dışkapı Veteriner Merkezi Şikayetleri

Abdullah Çam-6 gün önce

Kan almayı bile bilmiyor. Kedimizi delik deşik etti resmen. 0 puan verilse öyle verirdim.

S G-4 ay önce

Burda Çalışan kız sana 150 lira indirim yaptık diyor,hocaları Hayatı geliyor gizliden 1000 lira indirim yaptım sana diyor.200 TL olmasi gereken tedaviden, durumumun kötü olduğunu anlatmama rağmen 400 aldılar hakkim olsun.

Eda Yılmaz-7 ay önce

Asla tavsiye etmiyorum kedim düştü ayağının üzerine basamıyordu acil bir şekilde götürdük bir şeyi yok kedilerde kolay kolay kırılma olmaz incinmiştir o yüzden basamıyordur diyip ağrı kesici vurup gönderdi röntgen bile çekmedi 3-4 güne düzelir dedi 1 hafta geçti hala düzelmedi başka veterinere götürdük iki yerden kırılmış ayağı ameliyat olması gerekiyor dedi bu veterinerin bir bildiği vardır diyip geçmesini bekledik geçmedi bu kadar ilgisiz ve vicdansız olmanızı anlamıyorum sesleri çıkmıyor diye hayvanları sadece para olarak kullanıyorsunuz yazık 1 hafta boyunca biz düzelmesini beklerken yavrum acı çekiyormuş meğersem gerçekten yazıklar olsun ilgisiz duygusuz insanlar ne desem az kalacak umarım aynı durumu başka yavrucuklar yaşamaz

Ayşe Göşeli-bir yıl önce

Yedi yıldır buraya getiriyordum ve yaşlı olduğu bilindiği halde tıraş işleminde 2.doz verilmiş ve bana bunun bilgisi verilmedi. Eve gittikten sonra normal görünmediği için sürekli aradım sorum anlattım ve sürekli normal olduğunu söylediler. Dahası serin tutmamız gerektiğini söylediler ki bu oldukça yanlışmış. Hem dikkatsizlikleri hem de beni yanlış yönlendirmeleri yüzünden dün gece kedim az kalsın hipotermi geçirip ölecekti. 2 kez baygınlık geçirdi belki de kalbi durdu bilmiyoruz. Başka bir veterinere acilen gittik ve az daha geç kalsaydık ölmüş olacaktı. Şuan durumu takip altında. Asla ama asla götürmeyin. Acil olarak gittiğimiz yer ilacı vermeden önce kan testi yapıp yapmadıklarını sordu ki böyle bir şey hiç yaşanmadı. Sizi odadan çıkarıyorlar işlem sırasında. Kesinlikle güvenilmez bir yer.

Gizem Çağlar-8 ay önce

Kedimi sahiplendiğimden beri takiplere, aşılara hep bu kliniğe götürdüm. İlgililer ve fiyatları nispeten uygun. Kendilerine özen ve ilgileri için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir