Diş Hekimi Murat Dölek Diş Kliniği Elmalı İlçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi,kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Diş Hekimi Murat Dölek bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.

Adres: Yeni, Antalya Cd., 07700 Elmalı/Antalya

Telefon: 05524522907

Hizmet Saatleri: 10.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Diş Hekimi Murat Dölek Tarifi:

Diş Hekimi Murat Dölek

Yorumları – Şikayetleri

Kaan Özkara – 5 ay önce

Küçüklüğümden beri dişçi fobisi olan birisiydim ve dişlerimde uyuşmama problemi yaşıyordum. Murat hocam sayesinde diş tedavilerime yüzüm gülerek gidiyorum. Birçok diş hekimi deneyimim oldu ve bunların arasından rahatlıkla söylüyorum, Murat hocamın eli çok hafif ve pratik. İlk implantımıda Murat hocam yaptı. İmplantımdanda çok memnunum, gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim…

SERKAN KARABACAK – 5 ay önce

Profesyonel ve güler yüzlü ama en önemlisi hijyenik ortamda tedavi sürecim gerçekleşti. Murat Bey diş tedavisi konusunda Elmalı da gerçekten uzman. Aileme ve sevdiklerime hiç düşünmeden tavsiye edeceğim..

Celal Toprak – 2 ay önce

Genç, yetenekli, tecrübeli bir doktor işini severek yapıyor tedavi ve iyileşme sürecini çok iyi ilgilenerek takip ediyor. Güler yüzlü ve deneyimli. Tedavilerinden kullandığı malzemelerin kalitesinden ve ilgisinden çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim.

Havva Avkıran – 5 ay önce

Ailecek dislerimizi yaptiriyoruz.Ozellikle Antalya’dan Elmali’ya gidiyoruz.Eli cok hafif.Kanal tedavisi ve dolguda hic bir sıkıntı yasamadik.Cok temiz bir ortamda calisiyor.Guler yuzlu bir insan.Cok tesekkur ederim.Tanidiklarima da tavsiye ediyorum.

ÜMÜSÜN ÇİFTÇİ – bir ay önce

Güler yüzlü kişilik, hijyenik bir ortam üstün başarı ile çalışan bir doktor çok memnun kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir