Zeytinburnu Diş Hekimi Mehmet Karakurt Ağız ve Diş Sağlığı Hekimi İstanbul Zeytinburnu Semtinde hizmet vermekte olan özel bir klinik işlevi görmektedir. Bu klinikten hizmet alabilmek için öncelikle randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevunuzu oluşturduktan sonra ağız ve diş sağlığı hizmetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Randevunuzu oluşturabilmek için Makalenin Altındaki Zeytinburnu Diş Hekimi Mehmet Karakurt Ağız ve Diş Sağlığı Hekimi Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz. Eğer sistem sizi Anasayfa’ya atarsa Makalenin Altında Bulunan Telefon numarasını çevirerek çağrı merkezi ile iletişime geçerek detaylı tüm bilgilere oradan erişebilirsiniz.Zeytinburnu Diş Hekimi Mehmet Karakurt Ağız ve Diş Sağlığı Hekimi Doktorları ile ilgili tüm bilgiler makalemizde yer almaktadır. Zeytinburnu Diş Hekimi Mehmet Karakurt Ağız ve Diş Sağlığı Hekimi YorumlarıZeytinburnu Diş Hekimi Mehmet Karakurt Ağız ve Diş Sağlığı Hekimi ŞikayetleriZeytinburnu Diş Hekimi Mehmet Karakurt Ağız ve Diş Sağlığı Hekimi Muayene ücretleri ve fiyat bilgisi bu makalede değerlendirip bilgilerinize sunulmaktadır. BizdeOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER Dileriz.

Adres : Nuripaşa, No:11/, Merv Cd. No:3, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : 02125466854

Hizmet Saatleri : 09.00 – 18.00

Zeytinburnu Diş Hekimi Mehmet Karakurt Ağız ve Diş Sağlığı Hekimi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Haritası (Navigasyon)

Diş Hekimi Mehmet Karakurt Kimdir

Diş Hekimi Mehmet Karakurt Yorumları

Diş Hekimi Mehmet Karakurt Şikayetleri

Semih Oğuz – 4 yıl Önce

Çoğu kişinin korkulu rüyası yirmilik diş ameliyatını bile basit bir diş çekme operasyonu olarak gerçekleştiren Mehmet beye teşekkürlerimi iletirim.

İbrahim Atay – 4 yıl Önce

Mutlaka memnun kalacaginiz guvenilir bir doktor .Mehmet bey guleryuzu ve profosyonelligiyle cok ilgili ve alakali. Kendisine cok tesekkur ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir