Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz . Diş Hekimi Hatice KURTOĞLU Tarsus  ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Diş Hekimi Hatice KURTOĞLU Tarsus bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir diş hekimi kliniğidir. Bu klinikte de hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz klinik detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Diş Hekimi Hatice KURTOĞLU Tarsus Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunanDiş Hekimi Hatice KURTOĞLU Tarsus  Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Diş Hekimi Hatice KURTOĞLU Tarsus  Doktorları , Diş Hekimi Hatice KURTOĞLU Tarsus  , Diş Hekimi Hatice KURTOĞLU Tarsus  Nerede , Diş Hekimi Hatice KURTOĞLU Tarsus  Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Yeni Mh. 4085 sk.No:6AA, 33480 Tarsus/Mersin

Telefon :03246144671

Şu anda açık

Perşembe08:30–18:30
Cuma08:30–18:30
Cumartesi08:30–13:30
PazarKapalı
Pazartesi08:30–18:30
Salı08:30–18:30
Çarşamba08:30–18:30

Diş Hekimi Hatice KURTOĞLU Tarsus  nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Diş Hekimi Hatice KURTOĞLU Tarsus Yorumları

Diş Hekimi Hatice KURTOĞLU Tarsus Şikayetleri

Tuna Kocamaz – 10 ay Önce

İşinde cok başarılı güler yüzlü yaptığı işlemlerde ve hasta iletişiminde mükemmel bir hekim gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz✨

Ferhat Budak – 3 yıl Önce

Hatice Hanımdan Allah razı olsun, Yıllarca çektiğim diş doktoru korkumu; gerek işin ehli oluşu gerek güler yüzlü davranışı ile yendim ve tedavim en iyi şekilde tamamladım. Çok teşekkür ederim Hatice Hocam.

Özcan Özcan – 3 yıl Önce

Alanında uzman ve okul birincisidir ben ya da aile yakınlarım olsun çok diş tedavisinde Hatice hanımı tercih etmiştir. Mesleğini severek ve hastalarına karşıda güler yüzlü, ilgilidir.

Ferhat Kara – bir yıl Önce

Karadenizde yaşıyorum ve dişlerim için hatice hanima gelmek pek mantikli gelmemişti bana .iyiki gelmisim allah razı olsun

Kadir Gündogdu– 3 yıl Önce

Gercekten çok insancıl ve insanlara değer veren bir doktor işinde gayet başarı buda biz hastalarına yeter allah razı olsun allah sizin gibi doktorların eksikliğini göstermesin çok teşekkürler..

Fatma Kurt – 3 yıl Önce

Çocuğumu götürdüm Hatice hanıma çok ilgilendi sağolsun güler yüzlü ve sabırlı maşallah memnun kaldık

Emre Araz -2 yıl Önce

kanal tedavisi yaptırdım ağrıdan kurtulamadım hatice hanım kurtardı beni bu dertten 🙏🙏🙏🙏 …

Avni Aksoy – 2 yıl Önce

Yoğun ilginizden dolayı teşekkür ederim. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir