Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz . Diş Hekimi Güner Fidanoğlu   ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Diş Hekimi Güner Fidanoğlu bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir diş hekimi kliniğidir. Bu klinikte de hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz klinik detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olanDiş Hekimi Güner Fidanoğlu Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Diş Hekimi Güner Fidanoğlu Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Diş Hekimi Güner Fidanoğlu  Doktorları , Diş Hekimi Güner Fidanoğlu  , Diş Hekimi Güner Fidanoğlu  Nerede , Diş Hekimi Güner Fidanoğlu  Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Yeni Ömerli, 33500 Tarsus/Mersin

Telefon :05306850641

Şu anda açık

Çarşamba09:00–05:00
Perşembe09:00–05:00
Cuma09:00–05:00
CumartesiKapalı
PazarKapalı
Pazartesi09:00–05:00
Salı09:00–05:00

Diş Hekimi Güner Fidanoğlu nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Diş Hekimi Güner Fidanoğlu  Yorumları

Diş Hekimi Güner Fidanoğlu Şikayetleri

Selin Ötün – 1 ay Önce

Güner hoca ve ekibiyle iyi ki yolum keşişti o kadar memnun kaldım ki hiç bi ağrı çekmeden , kısa sürede ve titizlikle çalıştılar ellerine ve emeklerine sağlık , güleryüzleri, ilgi ve alaka için binlerce kez teşekkürler artık rahatça gülümseyebiliyoruuum 🙂 🤍🌸 …

Seda Tenik – 10 ay Önce

Kesinlikle çok kötü. Hasta psikolojimden faydalanıp tamamen para kazanma arzusuyla aslında gerekli olmayan muayenelerde bulunuldu. Muayene sonrası ağrı şikayeti ile gittiğimde kaba tavırlarla karşılaştım. Memnun kalmadığımı ifade ettiğimde zorla mı yaptık dedi doktor. İyi doktor dişi tedavi eder kötü doktor ise ortada diş bırakmaz. Ben tecrübe edindim bunu ne yazık ki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir