Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz . Diş Hekimi Ahmet Karadağlı   ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Diş Hekimi Ahmet Karadağlı  bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir diş hekimi kliniğidir. Bu klinikte de hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz klinik detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Diş Hekimi Ahmet Karadağlı Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Diş Hekimi Ahmet Karadağlı Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Diş Hekimi Ahmet Karadağlı  Doktorları ,Diş Hekimi Ahmet Karadağlı , Diş Hekimi Ahmet Karadağlı Nerede , Diş Hekimi Ahmet Karadağlı  Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Kızılmurat, Atatürk Cd No:12 D:202, 33460 Tarsus/Mersin

Telefon :03246148000

Şu anda açık

Çarşamba08:00–19:30
Perşembe08:00–19:30
Cuma08:00–19:30
Cumartesi09:00–17:00
PazarKapalı
Pazartesi08:00–19:30
Salı08:00–19:30

Diş Hekimi Ahmet Karadağlı nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Diş Hekimi Ahmet Karadağlı Yorumları

Diş Hekimi Ahmet Karadağlı Şikayetleri

Vahit Eren – 6 ay Önce

Kliniğe geldiğimde samimi ve güleryüzlü bir ekip beni karşıladı. Ahmet bey ile tanıştım kendisi çok samimi ve ilgili bir insan, Alt çenemde 20lik diş altında kist mevcuttu, Ahmet bey cerrahi operasyon ile ilgili bilgi ve görüşlerini dile getirdi bütün endişelerimi giderdi. Sonrasında hijyenik bir ortamda cerrahi işlem gerçekleşti, Ahmet bey ve ekibine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Ben memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

Esra Demir – 1 ay Önce

Diş hekimi Ahmet Bey’e ve ekibine çok teşekkür ederim. Tüm ekip güler yüzle karşıladı. Randevu, muayene ve tedavi sürecine kadar oldukça ilgiyle karşılandım. Ahmet bey korkularımı azaltmak için elinden geleni yaptı. Tüm süreçleri tek tek anlattı. Bana gösterdiği sabır için de çok teşekkür ederim. Bundan sonraki tek adresimiz sizsiniz. Elinize, emeğinize sağlık.

Şifa Şimşek – 3 ay Önce

Kuzenimin önerisi üzerine gitmiştim. Diş Hekimi Ahmet bey çok ilgili, güler yüzlü bir insan. Personelleri de aynı şekilde. Randevumdan tutun da, muayenemin, tedavimin her aşamasında oldukça ilgililerdi.Ayrıca muayenehane oldukça temiz bir yer. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz ve hekime güvenebilirsiniz. İşinin hakkını vererek yapan insanları bulmak çok zor bu devirde. O yüzden koşarak gitmenizi tavsiye ederim. Ben memnun kaldım. Herkese öneririm.

Mehmet Can Yılmaz– 1 ay Önce

Yirmi yaş dişi şikayetiyle gittim. Doktor korkum vardı ama Taner bey tedavinin tüm aşamalarını anlatıp beni çok rahatlattı. Çekim hiç korktuğum gibi olmadı. Kliniğin temizliği , çalışanların ilgisi ve ortamın hijyeninden çok memnun kaldım . Herkese tavsiye ediyorum.

Bayram Günaltılı– 4 ay Önce

Yıllardır ertelediğim implant tedavimi Diş Hekimi Ahmet KARADAĞLI sayesinde sıfır acı ile tamamladım. O koltuğa rahat oturabilmek çok önemli.. Ahmet bey sayesinde diş tedavilerim korkulu rüya olmaktan çıktı. Her şey için çok tşkler. Eğer diş doktoruna ihtiyacınız varsa hiç tereddüt etmeden gelebilirsiniz👍 …

Esine Şen – 1 ay Önce

Diş hekimi Ahmet Karadağlı’nın kliniğine ilk kez gittim. Tedavi öncesinde tedavi süreci hakkında, tedavi sırasında da işlemlerle ilgili gerekli açıklamaları yapmasından,  yaptığı işlemlere gösterdiği özenden çok memnun kaldım. Hastaya yaklaşımı, bilgi ve becerisi konusunda tereddütsüz önerebileceğim bir diş hekimi.

Doğukan Günaltılı -3 ay Önce

Öncelikle herkese geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Kanal ve dolgu tedavisi için geldiğim bu güzel klinikte, işlem sırasında hiçbir ağrı,sızı hissetmedim. Kıymetli Ahmet hocamın ve değerli çalışma arkadaşlarının ilgisi ve güler yüzlülüğü gerçekten takdire şayan. Sağlıklı günler dilerim…

İshak Bulut – bir ay Önce

Taner hocanın yapmış olduğu diş tedavilerimden çok memnunum kaldım. Klinik çok hijyenik ve ferahtı. Güler yüzlü ekip, profesyonellik ve samimiyet farkını her alanda görebilirsiniz. Taner hocam ve tüm çalışanlara çok teşekkür ederim.

Buket Tun – 4 ay Önce

Yanlış film cekimi sonucunda dişlerimi ihmal etmiştim ama Ahmet Bey’in kliniğindeki detaylı röntgen sayesinde kanal tedavisine başladığımdan itibaren agri, sızı son buldu. Hem kendisinin hem de yanında çalışan kişilerin güleryüzlerine ve emeklerine sağlık❤️ Ayrıca klinik miis gibi tertemiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir