Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Deva Veteriner Tıp Merkezi  ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Deva Veteriner Tıp Merkezi de bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir. Bu klinikten hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Deva Veteriner Tıp Merkezi  Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Deva Veteriner Tıp Merkezi Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Deva Veteriner Tıp Merkezi  Doktorları , Deva Veteriner Tıp Merkezi Deva Veteriner Tıp Merkezi  Nerede , Deva Veteriner Tıp Merkezi  Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres=TOROS MH ŞAİR HASİBE HATUN CD ZÜMRÜT APTİ NO:38, 01360 Adana

Telefon=03222392060

Cuma09:00–22:00
Cumartesi09:00–22:00
Pazar09:00–19:30
Pazartesi09:00–22:00
Salı09:00–22:00
Çarşamba09:00–22:00
Perşembe09:00–22:00

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

Deva Veteriner Tıp Merkezi nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Deva Veteriner Tıp Merkezi yorumları

Deva Veteriner Tıp Merkezi şikayetleri

Sevda Yangın – 3 hafta Önce

Ben köpeğime randevu almak için aradım. Ne konuştuğu anlaşılmayan biri açtı telefonu. Sonrada beni azarlar tarzda cevaplar verdi. Hatta eşim bunları niye şikayet etmiyorsun dedi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Burcu Kurtoglu – 3 ay Önce

Kedimiz Ponçik’in vücudunda kitleler çıkmaya başlamıştı. Mehmet bey bu süreçte kendimizle birebir ilgilendi. Birçok ameliyatını para beklentisi olmadan yaptı. Gerçekten çok dürüst ve vicdanlı bir insan. İyi ki tanıdık sizleri🙏

Ayşe Ğülce – 2 hafta Önce

Köpeğimiz veterineri olarak çok memnunum ilgi alaka güzel tek sıkıntı matketinde fiyat yazmaması çalışanlar sağol sun cevaplıyorlar ama ben rahatsız ettiğimi düşünüyorum

Aleyna Suludag – 5 ay Önce

İşlerini büyük bir hayvan sevgisiyle yapıyorlar adeta. Bazı veterinerler gibi duygu tüccarlığı yapıp para pulun derdine düşmektense sahiden hayvanınızın sağlığını ve mutluluğunu öncelikleri yapmış bulunmaktalar. Yıllardır gönül rahatlığıyla bütün hayvanlarımı götürüyorum 1 defa bile hayal kırıklığına uğratmadılar. Her şey için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Ecem Özpekmezci – 5 ay Önce

İlk defa kedimin tırnağını kestirmek için gittim. Bir daha da gitmem.Benim kedim birazcık hırçındır o yüzden kusura bakmayın sizi uğraştıracak diye girdim ama kendileri kedimin tırnaklarını çok içten keserek kanattılar bir de üstüne özür dileyecekleri yerde neden sakinleştirici vermiyorsunuz diyerek laf söylediler ve 25 lira ilaç parası aldılar. Kendi yaptıkları hatadan dolayı neden ben ödeme yapmak zorunda kalıyorum ve bir özür dilenmiyor anlamadım. Hiç memnun kalmadım.

Abdulvahap Emet – 2 yıl Önce

Kurumun ilgisinden , alakasından, sorduğumuz her soruya doğru yönlendirmeleriyle bizleri rahatlatan, aydınlatan ve çözüm üreten başta Veteriner hekimimiz Adile Karakaya hanıma, Hasan Oktur, Mediha Topal ve Ahmet Kayacan arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

Serkan Ünal – 4 ay Önce

Cok kaliteli hizmet ve hijyenik bir ortam guleryuzlu personel ile harika musteri memnuniyeti tesekkurler…

Ece Eren -7 ay Önce

Makul fiyatlı güzel bir yer . Temiz , ferah bir ortam ve ilgili veteriner ve teknikerler var . Alt katında da yok yok , mamasından kıyafetine kadar her şey var . Kliniğin en güzel taraflarından biri de her müşteri kendi adına kayıtlı ve siz alışveriş yaptıkça bir nevi puanınız artıyor ve size indirim uygulanıyor .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir