Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Çukurova Özel Toros Agız Ve Diş Sağlığı Merkezi  ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Çukurova Özel Toros Agız Ve Diş Sağlığı Merkezi bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir diş hekimliği kliniğidir. Bu klinikten hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz klinik detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Çukurova Özel Toros Agız Ve Diş Sağlığı Merkezi  Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Çukurova Özel Toros Agız Ve Diş Sağlığı Merkezi  Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Çukurova Özel Toros Agız Ve Diş Sağlığı Merkezi  Doktorları ,  Çukurova Özel Toros Agız Ve Diş Sağlığı Merkezi , Çukurova Özel Toros Agız Ve Diş Sağlığı Merkezi  Nerede ,  Çukurova Özel Toros Agız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Toros, Ahmet Sapmaz Blv. No:30, 01170 Çukurova/Adana

Telefon :03222252445

Şu anda açık

Salı09:00–20:00
Çarşamba09:00–20:00
Perşembe09:00–20:00
Cuma09:00–20:00
CumartesiKapalı
PazarKapalı
Pazartesi09:00–20:00

Çukurova Özel Toros Agız Ve Diş Sağlığı Merkezi nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Çukurova Özel Toros Agız Ve Diş Sağlığı Merkezi yorumları

Çukurova Özel Toros Agız Ve Diş Sağlığı Merkezi şikayetleri

Yusuf Şahin – 3 gün Önce

Sağlık merkezi hastayı memnun etmek ve hayatını kolaylaştırmak için mi çalışır yoksa kendi bildiğini okuyup sorunu gözardı etmeyi mi amaçlar? bunu sorgulamalı onun haricinde fiyat konusunda pozitif düşüncedeyim.

Ercan Kayadelen-1 yıl Önce

Biz burayı 8 yıl önce tesadüfen bulduk. Sürekli diş sorunlarını burada çözüyoruz. Çok memnunuz fiyatlar da hizmette çok iyi. Herkese tavsiye ederim. Özcan bey ekibine teşekkürler.

Dogan Özaslan – 2 yıl Önce

Burayı herhangi bir tavsiye üzerine değil, on izlenim edinmek üzere seçerek tercih ettik. Randevu aldık ve gözlem yapmak aynı zamanda tespit yaptırmak üzere gittik. Karşılama çok güzeldi. Etraf çok temiz düzenli ve güven vericiydi. Iki hekim çalışıyor ve biz daha sıcak göründüğünü düşündüğümüz Meryem hanımın bakmasını istedik. Hekimimizin yaklaşımı kibarlığı bizi etkiledi ve fazla düşünmeden tedavilerimizi başlatmak istedik. Tedavi süresince kararımızın yerinde olduğunu bununla birlikte diğer hekiminde ıyi olduğunu anladık. Diş hekimi korkusu az yada çok herkeste vardır. Ancak kaygısızca gidilebilecek bir yer, herkese tavsiye ederim. Fiyatları da çok yüksek değil, makul seviyede.

Tekin Dogru – 2 yıl Önce

Çok memnun kaldık. Fiyatlar gayet uygun. Sayın doktor Meryem hanım çok ilgili ve gayet kibar bir hanımefendi. Eş-dost akrabama tavsiye edeceğim bir yer.Şiddetle tavsiye ederim.

Romeo Banderas – 2 yıl Önc e

Kanal tedavi sonrası 4 ayda bir kere antibiyotik kullananarak oluşan hassaslaşma ve ağrıları öteledim ama bu gün mersinde farklı bir polikliniğe gidip çektireceğim,tedavimin bittiği gün, hekimimde artik tedavinin bittiğini söylemesi üzerine kurtulduğumu düşündüm,fakat henüz diş Hekimliği öğrencisi olan bir akrabam ile görüştük,çocuk dolğunun hangi malzemeden olduğu nu anlamadığını söyledi,artık bu tip dolguları devlet bile yapmıyor dedi bu dolgu bence geçici tekrar git görüş söyle dedi bense emin olduğum için bitti zannettim, daha sonra aynen söylediği gibi dolgu çöktü, gelin benim halimi düşünün artık hata bizdemiki artık bilmiyorum ama bence gözden kaçan bir şeyler var.sonuç olarak memnun kalmadım.Kanal tedavi sonrası 4 ayda bir kere antibiyotik kullananarak oluşan hassaslaşma ve ağrıları öteledim ama bu gün mersinde farklı bir polikliniğe gidip çektireceğim,tedavimin bittiği gün, hekimimde artik tedavinin bittiğini söylemesi üzerine kurtulduğumu düşündüm,fakat henüz diş Hekimliği öğrencisi olan bir akrabam ile görüştük,çocuk dolğunun hangi malzemeden olduğu nu anlamadığını söyledi,artık bu tip dolguları devlet bile yapmıyor dedi bu dolgu bence geçici tekrar git görüş söyle dedi bense emin olduğum için bitti zannettim, daha sonra aynen söylediği gibi dolgu çöktü, gelin benim halimi düşünün artık hata bizdemiki artık bilmiyorum ama bence gözden kaçan bir şeyler var.sonuç olarak memnun kalmadım.

Volkan Selim – 1 yıl Önce

tedavimize bugun basladik simdilik hersey guzel ilgi ve alaka iyi

Yalçın Kaya – 2 yıl Önc e

Çalışanlar ve Dr.Özcan bey e sonsuz tesekkurler..Kazada kırılan dişlerim için neredeyse hergün gidiyorum.

Ugur Güllü – 3 yıl Öce

Çalışanlar ve Dr.Özcan bey e sonsuz tesekkurler..Kazada kırılan dişlerim için neredeyse hergün gidiyorum.

Asım Arıkan – 2 yıl Önce

Standart üzeri hizmet ve kalite

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir