Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Çukurova Diş Hekimi Kazım Şen ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Çukurova Diş Hekimi Kazım Şen bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir diş hekimliği kliniğidir. Bu klinikten hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz klinik detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Çukurova Diş Hekimi Kazım Şen Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Çukurova Diş Hekimi Kazım Şen Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Çukurova Diş Hekimi Kazım Şen Doktorları , Çukurova Diş Hekimi Kazım Şen , Çukurova Diş Hekimi Kazım Şen Nerede , Çukurova Diş Hekimi Kazım Şen Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Toros, English Home Ustu, Şehitler Blv, 01170 Çukurova/Adana

Telefon :03222060101

Kapalı

Salı08:00–18:00
Çarşamba08:00–18:00
Perşembe08:00–18:00
Cuma08:00–18:00
Cumartesi08:00–18:00
PazarKapalı
Pazartesi08:00–18:00

Çukurova Diş Hekimi Kazım Şen nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Çukurova Diş Hekimi Kazım Şen yorumları

Çukurova Diş Hekimi Kazım Şen şikayetleri

Şeyma Yılmaz – 1 ay Önce

Çok başarılı ve etik değerlere bağlı bir diş hekimi. Titiz ve bilimsel yaklaşımı güven verici. Başarılı tedavim için teşekkür ediyorum.

Fahri Özgün -1 yıl Önce

Bu güne kadar birçok diş hekimiyle irtibatım oldu. Lakin Kazım Şen hoca ile tanışmak beni çok mutlu etti. Mesleğindeki güvenilirliğinden ve dürüstlüğünden çok etkilendim. Kendisine teşekkür ediyorum. Dostlarıma rahatlıkla tavsiye edebileceğim önemli bir insan, seçkin bir hekim. 🙏

Abdurrahman Kılıç – 1 yıl Önce

Bence Adana’da gidebileceğiniz en sağlam, en iyi, en dürüst diş hekimlerinden biri. Şu ana kadar memnuniyetsiz kalan bir insana bile rastlamadım. Allah işini gücünü rast getirsin.

Mustafa Çavuş – 1 yıl Önce

Çok başarılı bir diş hekimi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir