Cosmo Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Cosmo Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Ahlatlıbel, 1846. Sk. No:260, 06805 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 489 18 81

Hizmet Saatleri : 09.00-19.00

Cosmo Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Cosmo Veteriner Kliniği Yorumları

Cosmo Veteriner Kliniği Şikayetleri

BURAK YILMAZ-3 gün önce

Bahri hocam emeğinize yüreğinize sağlık. Sizin gibi sokak canlarına karşılıksız yardım eden güzel insanların olduğunu bilmek çok güzel. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Muharrem D-2 ay önce

Acil servis hizmeti veren çok özverili çalışmaları olan nadir veteriner kliniği maddi karşılık beklemeden trafikte yaralanmış hayvanlara bile sahip çıkıp tedavisini yapıyorlar

Dilek Özen-7 ay önce

Cosmo veteriner klinigi bütün ekip hem ilgili hem hayvansever oradaki hayvanlarla tanışınca daha farklı bir dünyaları olduğunu görüyorsunuz . Ayrıca kâr amacı gütmeyen insanlar, sokakta yardıma muhtaç bir köpeği götürdük ve çok ilgilendiler. Hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız.

müjde dağ-7 ay önce

Sokak hayvanlarına bile kendi canı gibi sahip çıkan profesyonel ve merhametli bir klinik.ozellikle zor durumda ve engelli hayvanlara bakmaları takdir edilesi. Dilerim böyle klinikler çoğalır. Gerek hekimi ,gerek teknikeri ve diğer çalışanları hepsi ayrı ayrı ilgilenirken iyilesmemeleri mümkün değil 😊

Kübra ARSLAN-7 ay önce

İki kedimden birini burada kısırlaştırdım. Hem veteriner Bahri beyden hem de veteriner teknikeri Yağmur hanımın ilgisinden memnun kaldım. Kedim şu an hayatına sağlıklı bir şekilde devam ediyor. Ara ara kedimi tıraş ettirmek için de götürüyorum. Aynı şekilde bir arkadaşım tavsiyem üzerine aşırı stresten dolayı sürekli havlayan köpeğini götürdü tedavinin olumlu sonuç verdiğini söyledi. Bu kliniğe gittiğimde en çok dikkatimi çeken şey sokak hayvanlarının da yer alıyor olması onlara da el uzatıyor olmaları beni çok mutlu etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir