Çiğli Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İzmir’in Çiğli ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Çiğli Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Yeni Mahalle, 8780/1. Sk. No:18, 35620 Çiğli/İzmir

Telefon : 0232 398 37 00

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.00-16.00 / Hafta sonu: Kapalı

Çiğli Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Çiğli Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yorumları

Çiğli Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Şikayetleri

Beyza Varol-bir ay önce

Merhaba, Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi görmekte olan bir hastayım ve benden istedikleri gerekli testleri hastanenin düzensizliğinden ve çöp görüntüsünden dolayı veremiyorum. Lavaboların hiçbirinde sabun veya peceteye dair iz yok, bunların disinda bazi lavaboların kapıları çıkarılmış kenara konulmuş, tuvaletlerin temizlik eksikliği had safhada, her yer mikrop ve bakteri kaynıyor. Temizlik görevlilerinin bu hastanede tam olarak ne yaptığını çok merak ediyorum, gerekli denetimler ve gerekli personel yerleştirilmesi yapılmaz ise bu hastaneye giren herkes hasta çıkmaya devam eder. Lavabolar insanın psikolojisini ve sağlığını tamamen bozacak düzeyde kirli pis ve hijyenden yoksun.

Gül Bakan-bir ay önce

Egekent ve çiğli bölgesindeki tüm hastaneleri bir araya toplıyarak çok iyi halt ettiniz aylarca polikiliniklerden sıra alıcaz diye bekliyoruz. Mhrs üzerinden asla hiçbir poliklinikten randevu alınmıyor hastaneye geliyoruz randevusuz alamayız sıra verilmiyor diyorsunuz .Çalışanların aşırı kaba ve üst perdeden konuşmaları ise cabası . Sağlık sektöründe bu denli kötü bir hizmet söylenicek söz yok.Ölmemiz mi gerekli müdahale etmeniz için.

Zeynep Eslem Atasoy-bir ay önce

09.06.2022 tarihinde sabah erkenden sıra için eşim ve iki çocuğum muayene için gittiklerinde sıra veremediklerini,hala randevulu çalıştıklarını iletmişler. Randevular sürekli dolu olduğundan zaten alamıyoruz. Pandemi süreci de bitti. Daha neyi bekliyorlar anlamıyorum. Devlet yetkililerinden açıklama gelmişti sıra ile tedaviye başlanılacağı hakkında. Yetkililerden bu durum hakkında bir çözüm bulmalarını rica ediyorum.

Indira Erdogan-3 hafta önce

Berbat bi hastane calisanlari cok kotu! 3 saat bekledik bugun kucuk cocugumla ucuncu doz kuduz asisi icin, sonrasi da sistemnen bulamadik birinci ve ikinciyi nerde yaptiniz, yaptiyisaniz neden kayitli degil diye benden soriyorlar, bekleyin baska bir hemsire gelecek diyorlar, ben dedimki 3 saatir bekliyorum siz sisteme eklemediginiz icin suc bizim degilki neden cocugumu bu kadar zaman bekletiyorsunuz yapin ucuncu doz asimizi dedigimde ordaki hemsire bana: bizim vatandaslar issiyan etmiyor sen mi ediyosun diyor! Herkezi kendi sectigi isin iyi yapmali sanki ona borcluyum yada ona karsi birsey mi yaptim, onlara neyimis kim nerenin vatandasi! Sanirim gozleri kor onun cunki bir suru turk vatandasi issiyan ediyordu orda cok bekliyoruz diye! ben boyle berbat bir devlet hastanesin gormedim gercekten cok uzucu birsey! Ordaki calisanlar bu hastaneyi o hale getirdiler!

Bülent Genç-4 ay önce

Acildeki doktorların iletişim eksikliği var. Herkese karşı belli bir tavır alarak yaklaşıyorlar. Ya bir dinle ama yok. Kardeş payı sezaiye derdini anlatırsın bunlara anlatamazsın 😃Hasta (soğuk algınlığı )olduğum için 1 günlük rapor rica ediyorum. Yok diyor raporluk bir şey 😃.Ee o zaman reçeteye ilaçda yazma evde sirkeli karbonatlı suyu burnuma çekip durayım. İki önemli nokta var aslında, Bol bol su içmek ve dinlenmek, 05.25 de kalkıp işe gidip 19.00’da eve giriyorum evet rapora gerek yok dinlenebilirsiniz öğle aralarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir