Century Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Century Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Harbiye, Dikmen Cd No:204, 06460 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 220 24 13

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 09.30-19.30 / Cumartesi: 10.00-19.00 / Pazar: Kapalı

Century Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Century Veteriner Kliniği Yorumları

Century Veteriner Kliniği Şikayetleri

Sinem KELGÖKMEN-3 ay önce

Kendileri oldukca ilgili evet fakat yavrunuz hasta olmadığı sürece gidilebilecek bir veteriner. Sadece aşı yapmak, tırnak kesmek durumları ile veteriner olunduğunu düşünmüyorum. Bu klinik yüzünden kedimi kaybediyordum. Günlerce acı çeken kusan ağlayan bayılan kedime ufak bi enfeksiyon veya ilgi çekme çabası gibi yorum yaptılar. güvenip oraya gitmeye devam etsem, baska veteriner araştırıp gitmek aklıma gelmese su an evladım olmayacaktı. Anladım ki spor salonu değil bu, her zaman evinize en yakın olan veteriner sizin icin en iyi olan değil.

Erman Güneş-bir ay önce

Ceren hanım oldukça ilgili bir veteriner. Kedi pansiyonunu uzun zamandır gönül rahatlığıyla kullanıyorum. Ankara’da birçok pet otel denememe rağmen kimse Ceren hanım kadar ilgili davranmadı. Çok teşekkür ediyorum 🙏🏻

Aydan Boran-7 ay önce

Kedimizin minikliğinden beri gönül rahatlığı ile Ceren Hocam ile beraberiz. Bu hafta kısırlaştırma operasyonu geçirdi kızımız ve her şey yolunda. Düşündüğümden daha rahat ve huzurlu bir süreç atlatıyoruz. Her şey için (en çok da sorularıma sabırla cevap verdiğiniz için 🙂 ) teşekkürler.

Hazal Atabaş-4 ay önce

ellerinizin çabukluğu ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederim 💜 sadece iç parazit için gelmiştik fakat bundan sonra tek geleceğimiz yer oldu, tereddüt etmeden dostlarınızı götürebilirsiniz. Çok sevgiler, başarılar dilerim 😊

Demani ERGANİ-bir ay önce

Ceren hanım çok ilgili ve nazik bir doktordur. 7 24 kendisine ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir