Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz.Centaur Veteriner Kliniği ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz.Centaur Veteriner Kliniği Adana kozan’da bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir .Bu veterinerde hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olanCentaur Veteriner Kliniği Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Centaur Veteriner Kliniği Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Centaur Veteriner Kliniği Doktorları  , Centaur Veteriner Kliniği , Centaur Veteriner Kliniği Nerede ,Centaur Veteriner Kliniği Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres Karacaoğlan, Develi Bulvari No: 9 D, 01500 Kozan/Adana

Telefon :05528568682

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

Hizmet Saatleri :

Kapalı

Çarşamba08:00–21:00
Perşembe08:00–21:00
Cuma08:00–21:00
Cumartesi08:00–21:00
Pazar08:00–21:00
Pazartesi08:00–21:00
Salı08:00–21:00

Centaur Veteriner Kliniği Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Centaur Veteriner Kliniği yorumları

Centaur Veteriner Kliniği şikayetleri

Elif Naz Özden – bir hafta Önce

Rastladığımız en iyi veteriner olabilir. Köpeğimizi akşam halsizliğinden dolayı şüpheyle veterinere götürmek istedik. Heryer kapalıyken yardımımıza yetişti bu klinik. Çok teşekkür ederiz.🙏 Ayrıca çok iyi ilgilendi. Her şey dört dörtlüktü. Köpeğimiz de çok sevdi.

Osman Akıllıoğlu – 5 ay Önce

Yaklaşık 2 yıldır Epilepsi nöbetleri geçiren 5 yaşındaki Chiwawa cinsi köpeğimiz Rocky’nin durumu ile ilgili olarak Klinik yetkilisi Ahmet Bey’le görüştük . Hastalık hakkında ve Rocky’nin daha sağlıklı şekilde bir hayat sürmesi için vermiş olduğu bilgi ve tavsiyeler oldukça profesyoneldi. Her bakımdan güven veren, titiz ve işin uzmanı bir Veteriner Kliniği. Can dostu hayvanlarımızı gözü kapalı emanet edebileceğimiz bir kurum. Her şey için tekrar teşekkürler🤗

Furkan Duman – 4 ay Önce

Tecrübesi bilgisi ve merhametiyle gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

Mustafa Yılmaz – 4 ay Önce

Çok ilgili ve deneyimliler herşey için teşekkür ederim. Tavsiye ederim

Mustafa Furkan Meral – 4 ay Önce

İlgi alakadan çok memnun kaldık hepinize tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir