Can Dostum Veteriner Klinigi  Antalya’nin Alanya İlçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet, tür , ırk, evcil- evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi için Can Dostum Veteriner Klinigi Bizde.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Şekerhane, Küllüoğlu Sk. No:1-b, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 05345495418

Hizmet Saatleri: 09.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Can Dostum Veteriner Klinigi Yol Tarifi:

Can Dostum Veteriner Klinigi

Yorumları – Şikayetleri

Asiye Derya – 2 ay önce

Sokak hayvanlarını her zaman götürürüz ilgi ile karşılaşırlar. Ekip güler yüzlü. Alanya’ daki büyük sorun gece ve pazar günü nöbetçi veteriner olmaması. Tüm veteriner tedavi ücretleri çok yüksek. Ameliyatlar ise inanılmaz pahalı..

Gülhan Bar – 2 ay önce

“Oğlum”un hayatını dolayısıyla benim huzurumu kurtardı..”Diş eti iltihabı” diye başka veterinerde tam 6 ay kaybettim.10 günde bir tekrarlayan ağız yaramız”CAN DOSTUM” sayesinde artık yok..çok mutluyuz.. çok teşekkür ederiz..

EYLÜL GÜNEŞ – 3 ay önce

Gerçekten çok memnun kaldım hem çok uygun hem hayvanlar üzerinden para kazanmıyorlar. İşini layığı ile yapan bir işletme çok teşekkürler

Adem Çavuş – 4 ay önce

Alanya da gidilecek en güzel, en kaliteli ve en hesaplı veteriner ilgi ve alaka çok güzel hersey için teşekkür ederim.

Erdal Ertul – 3 ay önce

Veteriner Bilal bey bilgili çok nazik anlayışlı ve yardımcı oluyor teşekkür ederim kendisine

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir