Bremen’s Veteriner Antalya’nin Alanya İlçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet, tür , ırk, evcil- evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi için Bremen’s Veteriner Bizde.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Adres:ŞŞekerhane, Fatih Sk. No:6A, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 02425117072

Hizmet Saatleri: 08.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bremen’s Veteriner Yol Tarifi:

Bremen’s Veteriner

Yorumları – Şikayetleri

ipek mutluer – 3 ay önce

Kendim de bir veteriner hekim olarak çok beğendim. Köpeğimin ayağında bir sorun için gittik ve ilgileri alakaları, kliniğin profesyonelliğinden oldukça memnun kaldım. Güleryüzlü bir şekilde muayenesi ve tedavisi yapıldı. Alanya’da çok klinik bilmiyorum ancak burayı herkese önerebilirim. Tekrar çok tesekkürler emeklerinize sağlık.

Hüseyin Gülcan – bir ay önce

İnternetten araştırdığım ve bizzat tecrübe ettiğim en iyi klinik. Bu sayfadaki yorumları da okudum ve gitmeden önce kliniği arayıp fiyatları öğrendim. Eleştiriler fiyatlarla ilgiliydi fakat tecrübe etmiş birisi olarak eleştirilere katılmıyorum. Fiyatları Antalya bölgesinde uygulanan standart fiyatlarla aynı. Ödediğimiz ücretin karşılığını fazlasıyla sunuyorlar. Herkese tavsiye ederim.

H S B – bir ay önce

İlgilerinden ve güleryüzlerinden çok memnun kaldık. Kaldık derken tabi ki küçük dostum ve ben. Küçük dostumun bütün muayeneleri yapıldı. Gereken ne varsa söylendi. Ödediğim ücret aldığım hizmetin tam karşılığıydı. Teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyorum.

Ruslan Recep – 8 ay önce

Telefonla sorduğumda 6,5 kg,şpıtz köpek traşı fiyatını 180 tl derken,,,,Getirince banyo yapmadan, tırnakları kesmeden sadece traş ederek 280 tl ödetiyorsunuz. Hiç yakıştıramadım…!Обман клиентов!!По телефону говорят одну цену на стрижку шпиц 6,5 кг180 лир, после стрижки и без доп услуг берут 280

H&G – bir ay önce

İlgi ve desteğinden memnun kaldığımız Osman hoca ve ekibine çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir