Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi İzmir’in Bornova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Evka 3 Mahallesi Ankara asfaltı üzeri, 4. sanayi girişi no 305\A, 35050 Bornova/İzmir

Telefon : 0232 375 58 58

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Yorumları

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Şikayetleri

Elif Bozdağ-5 ay önce

Hayatımda ilk defa böyle rezalet bir hastane deneyimi yaşadım. Üroloji bölümüne randevu alarak gittim. Doktor rahatsızlığım konusunda hiçbir bilgi vermeden “ilacını yazayım git” “sana kolay yolu gösteriyorum anlamıyorsun” diyerek terslemeye başladı. Sebebi o gün 70 hasta bakmasıymış. Mesleğini istemiyorsan yapma kimse seni zorla tutmuyor! Bir daha asla bu hastaneye gitmem.

Adalet Team-bir hafta önce

K. B. B servisi baştan sona fiyasko!! Hekim Doktor olmayı bırakın insan olamamış egolu vurdum duymaz ilgisiz bilgisiz kişiler tarafından insanlara zulüm edilen bir servis. UYARI:Kbb dr. Süleyman ve kbb dr. Dilek diye ikiside birbirinden kötü sakın bunlara güvenip tedavi olmaya giderek sinir bozucu işlere kalkışmayın.

Met hoo-bir ay önce

Hastane temiz bakımlı ve alakalı herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Ama hasta yakını okarak, banklarda , koltuklarda uyumak yerine sadece uyumak için şu bez hamaklardan gerdim . Ne zararı olabilir ki ? Kurdurmadılar. Polisi ayrı müdahale etti güvenliği ayrı. Halbuki bu tür pratik, temiz çözümler için bana teşekkür edilmesi gerekirdi. Malesef ülke çapındaki geri kafalılıktan burası da müzdarip.

Hanife Han-3 ay önce

Acilde ultrason yok, karın ağrısı vs şikayeti ile gidecekler burayı tercih etmesin. 18 tansiyon ile başka hastaneye gitmem tavsiye edildi.. yollarda olmezsem başka hastaneye ulaşırım. Allah’a emanetiz ne diyeyim.

Ugur Cokmen-bir ay önce

Böyle rezalet bir hastane olamaz Allah kimseyi düşürmesin buraya özellik kwdin doğum da Hatice burcu cinar isimli doktor …doktor diyorum lafin gelişi yoksa o doktor falan olması mümkün değil… aman imkanınız varsa gitmeyin biz yandık siz yapmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir