Bornova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bayraklı Ek Hizmet Binası İzmir’in Bayraklı ilçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi, kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Bornova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bayraklı Ek Hizmet Binası bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.


Adres : Mansuroğlu Mahallesi, 293/1. Sokak No:2, 35535 Bayraklı/İzmir

Telefon : 444 3 542

Hizmet Saatleri :

CumartesiKapalı
PazarKapalı
Pazartesi08:00–16:30
Salı08:00–18:30
Çarşamba08:00–16:30
Perşembe08:00–18:30
Cuma08:00–16:30

Bornova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bayraklı Ek Hizmet Binası Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)


Bornova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bayraklı Ek Hizmet Binası Yorumları

Bornova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bayraklı Ek Hizmet Binası Şikayetleri

Fiesta Fun-3 ay önce

Doktor YAKUP KANMAZ gözünüz kapalı gidebilirsiniz. Dişçi fobimi yendim sayesinde. Güler yüzlü istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir doktor. 2 sene boyunca inmeyen diş kökü enfeksiyonunu dahi bitirdi. Başka doktorlar çekilmesi gerekiyor kanal tedavisi olmaz demişti ama Yakup bey kanal tedavisini yaptı ağrısız acısız bir şekilde. Hastane tertemiz tuvaletler bile gayet temiz özel hastane gibi.

canan cibar-3 ay önce

Pandemi döneminden önce hastanedeki birçok dış hekiminden doğru düzgün yardım alamamıştım.Bugun Uzm.Dt.Melike Çakır Kırlı sayesinde dislerimdeki sorunlar bir defada koltuğa oturmamla çözüme kavuştu.Bornova Ağız Diş Sag. diğer dis hekimleri gibi bugün git yarın gel demeden ara vermeksizin sıkıntılı tum dişlerimin sorununu sabır ve incelikle giderdi.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Ayrica kurum çalışanı Bahar hn in enerjisi ve sıcaklığı için de çok teşekkür ediyorum.

Burçin Özdemir-2 ay önce

23.05.2022 saat:08:30’da Rodagül Tanlı Dalgıç’tan diş taşı temizliği için randevu aldım. 34 yaşındayım daha önce defalarca bu işlemi özelde yaptırdım, devlet hastanesine ise ilk kez gittim. Doktor hanım dişlerimi gördüğünde oldukça fazla diş taşım olduğunu söyledi. Bana önlük takmadan işleme başladı ve işlem toplamda 1.5 dakika sürdü. O kadar sert bir şekilde ve hızlı (!) yaptı ki diş etlerim normalden çok çok daha fazla kanadı. Ağız çalkalama suyu vermediği gibi, ağzımı dışarıdaki lavaboda çalkalayabileceğimi söylendi. 2. kez randevu alıp gelmemi istedi. Kendisine tabi ki bir daha gitmeyeceğim ancak umarım bu yorumumu okur. Belki bir aydınlanma yaşarsınız. İsmim ve bilgilerim hastanenizde mevcuttur, arzu ederseniz ulaşabilirsiniz. Dilerim kimsenin yolu buraya düşmez, düşer ise de ismi geçen hekimi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Gerekli yerlere gerekli şikayetlerde de bulunacağım.

Sena Demirbaş-3 ay önce

Sıra beklemedim, gittiğim gibi içeri aldılar. Çok yardımcı oldular. Tuvaletleri vs de temiz. Doktorum Emine Akbaş harika bir iş çıkardı. 20lik diş çektirmeye gittim ve 5 dakikada dişimi çekti. Hiç canım yanmadı. Herkese rahatlıkla öneririm.

Flz Flz-3 ay önce

Bulunduğum şehirde kızıma kanal tedavisi gerekli pedodontiye gitmeniz gerekiyor dendi .Bir haftalık süre zarfında antibiyotik kullanıldı ,çürüğün geçmesi için.bir hafta sonra İzmir bayraklıya 1.5 saat yol katederek ulaşıldı. Sonuç hüsran.neden mi çünkü pedodonti dr u fatma güler hanım yapamayacağını söyleyip üniversiteye gidin dedi.hatta diş eti şişmiş demesine rağmen çocuğu daha rahatlatacak ne ilaç verdi ne rontgen çekti dişin durumunu görmedi bile.şu içinde bulunduğum durum çok saçma geliyor bana .pedodontiden pedodontiye randevu aldım ya şaka gibi .velhasıl ben tekrar 1 hafta sonraya üniv den randevu aldım .bakalım orası nereye gidin diyecek .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir