Biyofilya Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Biyofilya Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Aziziye, Willy Brand Sk. no:24/A, 06690 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 440 80 01

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 09.00-20.00 / Cumartesi: 09.00-20.00 / Pazar: 10.00-19.00

Biyofilya Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Biyofilya Veteriner Kliniği Yorumları

Biyofilya Veteriner Kliniği Şikayetleri

İpek Bülbül-2 ay önce

Bağırsak durgunluğu durumu nedeniyle fakülte önerisi üzerine kedimi getirdim. Durumunda olan hayvanlar çoğunlukla ölüyor dendi ama benim kedimi riski atlatmış bir şekilde 3 gün sonra çıkardılar teşekkür ediyorum.

Yiğit Karamustafa-2 ay önce

Bilgi ve deneyimleri kedilerimize yaklaşımları işlerin de ne kadar başarılı ve mükemmel insanlar olduklarını anlatıyor her daim ilginiz alakanız ve yardimlariniz için kızlarımız adına (ponçik,obur,pamuk) teşekkür ederim.

Büşra Gizem Yılmaz-bir ay önce

İlk kez gittiğimiz kliniği çok beğendik. İlgileri tavırları ticari kaygı gütmemeleri ile gerçekten tavsiye ediyorum.

Oya Deniz-3 ay önce

Deniz bey süper bir veteriner çünkü siyam kedimin hastalığının gerçek sorununu buldu çözüm de buldu şu anda inanılmaz değişim var kesinlikle gidin tavsiye ederim gözünüz kapalı güvenin

Dilek Üstündağ-8 ay önce

İki genç veteriner olan Begüm ve Deniz’in verdiği hizmet günümüzde az bulunur bir özverilikte ve kalite. Gecenin 03.00 de hiç bir veterinerin açık olmadığı saatte gündüz gibi dört dörtlük hizmet almaktan çok menun kaldım. Ruhlarını işlerine katan bu gençlere sonsuz teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir