Beypazarı Devlet Hastanesi Ankara’nın Beypazarı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Beypazarı Devlet Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Ayvaşık, Beypazarı Devlet Hst. İç Yolu No:1, 06730 Beypazarı/Ankara

Telefon : 0312 763 07 75

Hizmet Saatleri : 09.00-16.00

Beypazarı Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Beypazarı Devlet Hastanesi Yorumları

Beypazarı Devlet Hastanesi Şikayetleri

Yusufun Dünyası-4 hafta önce

Sehir merkezine biraz uzak sehre hakim bir tepede ancak uzakligi sebebiyle gurultu ve karmasadanda uzakta

KaraSovalyeAA-bir yıl önce

Birkaç personel dışında tüm hastane ilgisiz , bunları buraya yazmak pek doğru değil ama ne zaman birşey olsa hemen başka hastaneye sevk ediyorlar . özellikle acil bölümü çok kötü , doktor ne olduğuna bakmadan ilacı yazıp geçiyor . ben diş rahatsızlığı ile gittim adam bana göz kremi verdi :/

Ebubekir AKÇAY-bir yıl önce

Genel cerrahi doktoru Hikmet ÖZEL hanımefendi gerçekten çok ama çok iyi bir doktor. Sağlık bakanlığı ve beypazarı halkı böyle işini seven, layıkıyla yapan bir doktora sahip olduğu için gerçekten çok şanslı. Ülkemizdeki tüm doktorlarımızın bu zor ve kutsal mesleği Hikmet hanım gibi mesleğini severek ve layıkıyla yapması dileğiyle..

Yeliz Çetinkaya-6 ay önce

Ben bu kadar kötü bir hastane görmedim kudret doktorun asistanı kadar da kotu isini yapamayan birinide görmedim

Dilanur Gençtan-4 yıl önce

Özellikle çocuk doktoru Kuddusi ye hiç boşuna gitmeye gerek yok tam beş saat bekledik. O hastanede bir tanıdığımız olmadığı bize sıra almadığı için muayene olamadık kapıya cıkar sekreter geçmiş numara var mı o geçen numaralar hepsini zaten evde yatıp kafası esince gelenler senin orda saatlerce beklemen önemli değil hele ki birde hakkını aramaya kalkınca işte o zaman iyice inatlaşıp ne kadar kişi varsa sonuç bekleyen onları bile alırlar önünüze yani hakkınızı bile arayamayacagınız sadece personel yakınlarına hizmet veren bir çocuk doktoru… Beş saat bekleyip muayene ettiremediğim çocuğu özel hastaneye ankaraya götürdüm artık çocuk baygın haldeydi ve hemen yaptırdılar. Hastaneye .o hastane tamamen vakit kaybı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir