Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi İzmir’in Bergama ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : İslamsaray, Adnan Menderes Blv. No:223, 35700 Bergama/İzmir

Telefon : 0232 631 28 94

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi Yorumları

Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi Şikayetleri

Nazmi Akkuzu-2 ay önce

23.04.2023 tarihinde kalça kırığı nedeniyle 96 yasindaki babam İsmail Akkuzu hastaneniz ortopedi servisine yatırılmış, kan sulandirici kullanması nedeniyle 5 gün sonra perşembe günü Opt. Dr. Ramazan Hali tarafından ameliyat edilmiş, 1 gün sonra yine doktorumuz nezaretinde yürütülmüş, ameliyattan 2 gün sonra Doktorumumuz nezaretinde tekrar yürütülerek taburcu olmasına karar vermiş , ambulansla Dikili deki evimize kadar naklilmizi sağlamıştır.Hastanedeki yatış süresince serviste görevli Hemşire ve sağlık görevlilerinin de vazifelerini aksatmadan yaptıklarını ve taleplerimizi elinden geldiğinin en iyi şekilde yerine getirdiklerini bizzat hasta yakını olarak şahit oldum.Bu süreçte başta Opt. Dr. Ramazan Halı beye ve sağlık görevlilerine teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.Allah Devletimize ve Milletimize zeval vermesin . Sağlık gorvlilerimizin fedakarca calismalarindaki başarılarının devamını diliyorum.Bir eksiklik olarak Dr.muzun yazdığını reçeteyi alamadık. Çünkü Eczana sisteminde hastanade çalışmıyor görünüyor.Birde banyo, tuvalet ve odaların acilen elden geçmesi gerekiyor.

Cem Eren-bir hafta önce

WC lerde kağıt havlu ve sabun var lakin zemin ve alafranga tuvalet kısımları temiz değil! Sosyal mesafe yok gibi ve bir çok insan maske takmıyor.

Nadir Çürük-bir hafta önce

12 temmuz 2022 tarihinde geçirdiğim trafik kazası sonrası ambulansla getirildiğim hastanede acil serviste ilk müdahaleyi yapan Bahadır beye, ismini şimdi hatırlayamadığım şehit yakını kardeşime, kendi bardağıyla bana çay ikram eden güzel yürekli kızımıza ve serviste yattığım süre boyunca ilgi ve alakasını hiç eksik etmeyen hemşire arkadaşlara, ayrıca göğüs cerrahisi hocamız Gökçen hanıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum iyiki varsınız❤️❤️❤️

Palandöken Backerei-3 ay önce

Bana göre 1 yıldız bile çok. buradaki bütün personeller derhal görevinden uzaklaştırılmalı.her. Gün doktorlar değişmekte hasta onlarca kişinin elinden geçiyor içlerinde bir kişi bile hastanın genel durumunda haberdar değil.

safiye yılmaz-3 hafta önce

Çalışanlar gayet ilgili fakat dogumhanesi berbat hijyenik değil ve güvenlik yok erkekler rahatça içeri girebiliyor kadin doğum doktoru Seyfettin bey mükemmel bir doktor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir