Bellus veteriner kliniği Antalya’nin Alanya İlçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet, tür , ırk, evcil- evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi için Bellus veteriner kliniği Bizde.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Diş hastanesi, Oba Mah. Fabrika Cad, 100 mt ilerisinde No:20/A, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 05342043576

Hizmet Saatleri: 09.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bellus veteriner kliniği Yol Tarifi:

Bellus veteriner kliniği

Yorumları – Şikayetleri

GARENTO HOMES – 3 hafta önce

Kesinlikle tavsiye ediyorum!!! Gece gündüz ellerinden geleni yapıyorlar! İşlerinde gayet iyi, gerek sokak hayvanları gerek kendi kedimiz için gittik bize çok yardımcı oldular teşekkür ederim bellus teşekkürler Mehmet bey!!!

Gökhan Turğu – 3 ay önce

sokak kedisi bulduk aradik kendisi cok ilgilendi insallah yarin bakacak kendisi iyi bir netice alacagiz.

Mustafa Eren – 6 ay önce

Bir kaç defa gittim. Daha çok sokak hayvanlarını tedavi ettirdim. Herşeyin yarı fiyatını aldı. Teşekkür ederim.

Ayşe Taş dalgıç – 10 ay önce

Başka bir veterinere götürdüğüm sokak kedisini ihmali yüzünden az daha kaybedeceğimiz kediyi hayata döndürdü kendileri çok nazik ilgili gerçek bir hayvan sever herşey için çok çok teşekkür ederim iyi ki sizin gibi hekimler var

Yasin Bostancı – 9 ay önce

Alanyada gece saatlerinde biliyorsunuz ki nöbetçi veteriner kliniği yok. Antalya hayvan hastanesini arayıp bizi bellusa yönlendirdiler ve hekim arkadaş da hiç tereddüt etmeden açarım sağlığın saati olmaz diyerek dükkan açmıştı harika.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir