Bayrampaşa Devlet Hastanesi Maltepe Semt Polikliniği İstanbul’un avrupa yakasında hizmet vermekte olan devlet hastanesine bağlı maltepe’de hizmet vermekte olan bir polikliniktir.. Bu hastanemiz ile ilgili tüm detaylı bilgiler bu makalemizde yer almaktadır Bayrampaşa Devlet Hastanesi Maltepe Semt Polikliniği Doktorları ve muayene ücretleri gibi ilgili tüm detaylı bilgiler için makalemizin altında bulunan iletişim numarası ile iletişime geçerek detaylı ayrıntılı tüm bilgilere çağrı merkezinden erişebilirsiniz. Bu hastaneden almış olduğunuz hizmeti yorum yaz kısmında detaylı bir şekilde belirterek sizler gibi hizmet alacak olan diğer hastalarımız içinde bilgilendirmeniz faydalı olacaktır. Zeytinburnunda hizmet vermekte olan bu hastane için randevu alabilmek için makalemizin bitiminde olan YBayrampaşa Devlet Hastanesi Maltepe Semt Polikliniği Randevu Al Butonuna Tıklayarak Randevunuzu oluşturabilirsiniz. veyahutta aşşağıda belirtmiş olduğumuz Telefon numarasını tuşlayarak iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. BizdeOrg‘u ziyaret ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder Sağlıklı Bir Gün Geçirmenizi Dileriz.

Adres : Maltepe, Gümüşsuyu Cd. No:62, 34010 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : 02125676704

Hizmet Saatleri : 08.00 – 17.00

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Maltepe Semt Polikliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Haritası (Navigasyon)

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Maltepe Semt Polikliniği Doktorları

Uzm. Dr. Ayşenur Amasya Eroğlu Kimdir

Göğüs Hastalıkları Doktoru

Dr. Mustafa Zontoroğlu Kimdir

İç Hastalıkları Doktoru

Uzm. Dr. Mustafa Yılmaz Kimdir

Göğüs Hastalıkları Doktoru

Uzm. Dr. Celalettin Giray Kimdir

Dermatoloji Doktoru

Uzm. Dr. Serhat Demiralp Kimdir

Ortopedi Ve Travmatoloji Doktoru

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Maltepe Semt Polikliniği Yorumları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Maltepe Semt Polikliniği Şikayetleri

Ahmet Vardı – 3 yıl Önce

Şikayet ve dilek kağıdı bulamadığım için buraya yazıyorum. Acil bölümünün hasta kayıt birimini acilin girişine koymuşlar İnsanlar sıra mı olacak, içeri mi girecek, ne yapacağını şaşırıyor. Yaşlılar, çocuklar ve normal hasta kayıt birimi aynı yerde. Salgın olduğu için hasta sayısı 700 leri bulmuş durumda. İlçe nüfusunu kaldırmayan personel sayısı var. Yorumu okuyan birileri varsa bir önlem alsınlar litfen .

Ercan Bulat – 2 yıl Önce

19.02.2018 pazartesi bayrampaşa maltepe semt polikliniği diş kliniğinden dt. zekiye AKALINOĞLU’dan 8 yaşındaki oğlumun dişini çektirmek için yanına gittik, oğlum zaten dişçi korkusu varken koltuğa oturduğunda ağzını açmak istemediği için doktor hanım kaba ve agresif bir şekilde oğluma bağırmaya başladı, doktor bağırdıkça oğlumun korkusu dahada artarak ağlamaya başladı. doktor hanımda çıkın dışarıya sizinle uğraşamam diyerek eşime ve oğluma sert bir şekilde bağıra bağıra odadan dişarıya kovdu. DT. ZEKİYE AKALINOĞLU hanımı hastane başhekimine şikayete çıktım durumu anlattım baş hekimin yanıtı maalesef yapabileceğim birşey yok ağaşıda şikayet kutusu var, şikayetinizi yazın kutuya atın. iletişim eksikliğimizden dolayı bu tür olaylar oluyor dedi. düşünün bir kere bunu bana söyleyen bir BAŞHEKİM

Çağla Ergüz – 2 ay Önce

Evde sağlık için 2 kere randevu verilip akşama kadar bekledik gelmediler. Telefonlarida acmiyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir