Bayındır Devlet Hastanesi İzmir’in Bayındır ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Bayındır Devlet Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Mithatpaşa, Hastane Cd. No: 35, 35840 Bayındır/İzmir

Telefon : 182

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Bayındır Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)



Bayındır Devlet Hastanesi Yorumları

Bayındır Devlet Hastanesi Şikayetleri

Muhammet Ersan-2 hafta önce

Yeterli doktoru bulunmadığı kanaatindeyim ve biraz zayıf kalıyor diye düşünüyorum

İclal Ece Güven-3 ay önce

Gebeliğim için gitmiştim 4 aylık çocuğu ultrasonda bulamadılar tavsiye etmem gitmeyin boşuna

Mer Ve-7 ay önce

Hastane de acil serviste ultrason cihazı yok. Acil serviste kadın doğum doktoru yok. Hastanede doğum yapılmıyor. Ekg(kalp için) çektirmek için, ikili tarama testi için başka hastaneye gönderiliyor. Doğum içinde başka hastaneye gitmeniz lazım. Hastane ama sağlık ocağı gibi bir yer.

Zeyy359-8 ay önce

Telefonla aradığınızda asla cevap veren olmuyor. Aşırı sorumsuz ve rahat görevlileri. İzmir’de görüp görebileceğiniz en kötü hastane diyebilirim .

özden özden-11 ay önce

Randevulu covid aşısına izmir den gittim oradaki görevli çok rahat bi şekilde aşı bitti elimizde kalmadı dedi rezillik kepazelik şikayet edebilirsin diyor birde utanmadan buradan ilgililere duyurulur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir