Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi İzmir’in Karşıyaka ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres :  Bostanlı, Caher Dudayev Blv No:175, 35590 Karşıyaka/İzmir

Telefon :  (0232) 241 10 00

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)


Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi Yorumları

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi Şikayetleri

ceylin düzarkış-bir ay önce

Gece başlayan siddetli boğaz ağrısı ve nefes darlığı yasadım ertesi gün aksam boğaz ağrım devam ederken nefes darlığım çok arttı ve ilk defa böyle oldum. Baş dönmesi göğüs batması da vardı. Doktorumuza şikayetimi söyledim satürasyonuma bakmak istedi oje var diye bakamadı baska yetkili hekim çağırdı sadece sırtımı dinledi boğazıma baktı hiç bir sey olmadığını söyledi ve öksürük şurubu yszıp eve yolladı ben nefes alamadığım halde göz kararmam olduğu halde eve geldim ve üstüne 150 lira ücret aldılar sadece 3 dakika sürdü 3 dakika… tansiyon nabız film hiç bir seye bakılmadı randevu aldım ve baska hastaneye gideceğim bu insan hayatı oyun değil tüm sağlık çalısanlarına saygım sevgim sonsuz ama hakkıyla yapana

F.Bülent Apaydin-5 ay önce

Acil serviste 1.5 saat bekledik sıramız geldi içeri girdik an itibarıyla yaklaşık bir saattir de burda bekliyoruz. Acilde tek hekim görev yapıyor. Durum içler acısı. Kendinize özel hastane falan demeyin hatta hiç hastane demeyin.

Anıl DİNAR-3 ay önce

Bu hastaneye ailecek yıllardır geliriz tüm personeli gayet ilgili ve alakalıdır. Bizlere her konuda çok destek ve yardımcı oluyorlar. Sekreterleri hasta doktor arasındaki köprüyü çok iyi kuruyor iletişim çok iyi. Doktorları , tıbbi teçhizatı üst düzey kendinizi güvende hissedeceğiniz nadir kurumlardan.

Hale Kılıç-bir hafta önce

Geçen haftaki Genel Cerrahi bölümündeki ameliyatımda herşey yolunda ve sistematik bir şekilde ilerledi. Kabul bölümünden 1 gecemi geçirdiğim 4. Kat görevli ve hemşirelerine, ameliyathane ekibinin profesyonelliğine ve ameliyatımı yapan Sn. Doç. Dr. Tuğba Han Öner’e teşekkürler…

Emre Özçelik-2 ay önce

Acil servis için gittim hastaneye. Çok kısa sürede doktor geldi. Acil için ücret alınmıyor biliyordum ama SGK kapsamında olmama rağmen benden 150 lira alındı. Gitmek durumunda kalırsanız bilginiz olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir