Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz.Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Adana ’da bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir Özel Eğitim ve Araştırma Merkezidir .Bu hastaneden hizmet almak için Randevu Almanız gerekmemektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Doktorları,Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi BölümleriBaşkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi NeredeBaşkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres : Gazipaşa, Baraj Cad. No:5, 01140 Seyhan/Adana

Telefon :03224586868

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi yorumları

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Şikayetleri

Hasan Hayve – 6 ay Önce

Çocuk acil e geldim. Acil deki çalışanlar uzman doktorun gormesi daha iyi olur diyerek çocuk polikliniğe yönlendirdiler. Orada yaklaşık 30 dakika beklettiler. Telefon görüşmeleri sonrasında hiç bir çocuk doktoru bizi kabul etmeyip tekrardan acile geldik. Saat olarak 15.30 sıralarında ve çokta yoğun olmayan durumda hastanın çocuk olduğunu göz önünde bulundurarak hastaya bakılabilir. Bu keyfi bir uygulamadır

Özer Öztürk – 2 hafta Önce

Tüm branşlarda öncelikli olarak tercih ettiğimiz bir sağlık kurumudur. Personel gayet yetkin ve naziktir. Tüm hizmetlerde az çok fark ödemesi vardır.

Fitursuz Sa -11 ay Önce

Genel olarak olumsuz yorumlar ağırlıklı.FAKAT; bu hastanede 2 -3 yol boyunca Babam.tedavi gördü. Gelen insanlar burayı özel hastane sanıyor ve ona göre ilgi ve alaka bekliyor, yani para veriyorum ,hizmet satın alıyorum diye düşünüyor…Aslinda burası bir üniversite hastanesi ve o bakış acısıyla bakmak lazım…. EVET DOKTORLARI GENELDE ÇOK AMA ÇOK IYI. Temizlik harika her yer pırıl pırıl. Ve yüzlerce insan çalışıyor. ADANA IÇIN BÜYÜK BIR NİMET. Gelelim tespitlere tedavi ücretleri, özel hastanelerde yaptıracağıniz ücretlerin çok ama çok altında… Ve gerçekten iyiler…AMA bürokrasisi çok olan ,kuralcı mantıklı mantıksız kuralları olan bir hastane… ALLAH BÜTÜN SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN RAZI OLSUN….

Salim Nacar -3 ay Önce

Kızımı öksürük şikayeti ile acil servislerine götürdüm. Herhangi bir tahlil film olmamasına rağmen muayene ücreti 195 TL istediler. Ben bunu vermem dedim yani veremem değil ama vermem dedim. Recetelerini almadım çıktım. Metro Hastanesi’ne geldim. Acil girişinde sadece 50 TL ödedim. 195 TL üstelik acil muayene için nedir arkadaş.

Burcu Akdeniz – 3 ay Önce

Gebeliğimin zorlu süreçlerinde hep yanımda olan Doç. Dr. Mehmet Özsürmeli hocam alanında o kadar başarılı ki… Kendisi bizim şansımız oldu. Hem özgüvenli, kendinden emin tavrı hem de iletişim becerileriyle en zor günleri bile korkmadan telaşsız geçirmenizi sağlıyor. Hastanede muayene ücreti dışında yapılan tetkiklere ödeme yapmadık. Bence verilen ücretin karşılığını veren bir hastane. 2 gün sonra da doğumumu Seyhan Başkentte yapacağım. Umarım o gün de yine herşey güzel geçer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir