Başkent Üniversitesi Oba Semt Polikliniği Antalya Alanya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.
Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca. Başkent Üniversitesi Oba Semt Polikliniği Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres: Oba, Portakal Cd. No:1, 07460 Alanya/Antalya

Telefon:182

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Başkent Üniversitesi Oba Semt Polikliniği Yol Tarifi:

Başkent Üniversitesi Oba Semt Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri

jans Kendine Has – 3 ay önce

Özel hastaneler içinde ismi öne çıkıyor

Dilara Pala – bir yıl önce

Cok iyi bir hastane, hemşireleri, fizyoterapistler, doktorlar veeee tabii hasta danışmandaki tıbbi sekreterler cok cok iyiler, güler yüzlüler.

Hasan BEKAR – 2 yıl önce

Güzel ve temiz bir polikilinik

Emre – 3 yıl önce

Para üzerine kurulu bir ticarethane.

Ertugrul Ilbek – bir yıl önce

Çok beyendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir