Baskent Üniversitesi Oba Diyaliz Merkezi Antalya Alanya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.
Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca. Baskent Üniversitesi Oba Diyaliz Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres: Tosmur, Portakal Sk., 07460 Alanya/Antalya

Telefon:02425102525

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Baskent Üniversitesi Oba Diyaliz Merkezi Yol Tarifi:

Baskent Üniversitesi Oba Diyaliz Merkezi

Yorumları – Şikayetleri

Aydan Yılmaz – 3 ay önce

Ben diş kliniğinde çalışan Sancak Birben’ icin gitmistim. Kendisine öncelikle implant için başvurdum. En doğru seçim ile süreç başladı ve başarı ile sonuçlandı. Çürük temizleme ve dolgu işlemlerini de çok başarılı gerçekleştirdi. Eli çok hafif işi çok kaliteli. Güler yüzleri, doğru yönlendirmeleri ve anlayışları için Sancak Bey ile asistani Gülşen Hanım teşekkürlerimi ve sevgilerimi iletiyorum. Genel olarak Oba da yer alan kurumda insanlar gulzeryuzlu hizmet başarılı.

Kamer Beyge – 2 yıl önce

Eskiden gercrkten iyiydi ama son iki yildir berbat durumda. Acil doktorlari sorunlu. Calisan gorevliler liseden toplanmis gelmisler gibi ellerinde surekli telefon var bir sey sordugunuzda bilmiyorum diyorlar. Hastamiz usuyordu uzerine ortu istedik calisan kiz bir elinde telefonla oynarken pikeyi getirip hastanin ayaginin kenarina birakti gitti saka gibi ))). Para verip musteri olup azilmeyin kesinlille tavsiye etmiyorum. Hele dogum ve dogum sonrasi icin kesinlike dusunmeyin. Bir agaca tutunup dogada dogum yapin daha iyi en azindan o acilar icindeyken sizi azarlayacak bir doktora denk gelmezsiniz. Para verip hizmet alayim derken rezil olmayin…

Murat ŞEKER – 3 yıl önce

Allah düşürmesin ama eksikliğini de göstermesin. Temiz be kaliteli bir hastane. Şehir merkezinin devamını niteliğinde…

Semiha Sattler – 5 ay önce

Badkent hastanesini samimiyetle tavsiye ederim. Diyaliz merkezi hakkında bilgim yok .

özgür deniz – 2 yıl önce

Sadece iğne yaptırmak için 2 sat bekletildik ama parasal Bi durum olunca hemen işleme alınıyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir