Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Yukarı Bahçelievler, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No:45, 06490 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 203 68 68

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.00-17.00 / Cumartesi: 08.00-13.00 / Pazar: Kapalı

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Yorumları

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Şikayetleri

İdris Metin-2 ay önce

Başkent hastahanesinin 1, derecedeki sayın yetkilileri, degerli dr kadrosu hocalarımız,emektar çalışanları ve adını meslegini bilemedigim giriş kapısından başlayıp her türlü hizmette sınır tanımayan hastane mensupları hepinize ayrı ayrı teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. Evet burası her türlü yoruma açık bir sayfa.memnun olan var olmayan var ,lakin rabbim herkesin derdine hastasına şifa versin. KISACA ÖZET GEÇERSEK BENİM BABAM FELÇ GEÇİRMİŞ OLUP VE İLK MÜDALE ( dışkapı devlet hastanesinde zorunlu olarak gittigimiz ve rabbim düşmanımı düşürmesin o hastaneye)ZAMAN KAYBEDİP FERYADI FİGAN HASTANE ARARKEN VE BİZİ BIRAKMAYAN DEVLET HASTANESİNDEN 112 ACİL SEVİSİNDEN TALEPLE BİZİ HASTANESİNE KABUL EDEN BAŞKENT HASTANESİNDE ŞU ANDA YOGUN BAKIMDA VE HAYATİ RİSKİ DEVAM EDERKEN DOKTORLARIN VE HER BİR KISIM PERSONELİN İLGİ ALAKA YARDIMLARI BENİM GÖZÜMDE TAKDİRE ŞAYANDIR İSMİNİ BİLEMEDİGİ BÜTÜN EN ÜST’ den EN ALT PERSONELE KADAR HERKESE SONSUZ TEŞEKÜR VE SAYGILARIMI SUNUYORUM DİN DİL IRK ve KİŞİ AYRIMI YAPMADAN EN İNCE İTİNA,TİTİZLİK VE DİSİPLİNLE GÖREVLERİNİN HAKKINI VERİYORLAR HASTAM İYİ OLUR OLMAZ ÖNCE ALLAH BİLİR RABBİM NUSADE EDERSE DEGERLİ HOCALARIMIZIN SAYESİNDE BABAMIN DAHA İYİYE GİDECEGİNİ BİLİYORUM TEDBİR BİZDEN TAKDİR ALLAHINDIR ÇOK ÖZEL VE RESMİ HASTANE GÖRDÜM BEN BUNUN KADAR MUHTEŞEM BİR YER GÖRMEDİM VE ŞUNUDA EKLEMEK İSTİYORUM BU HASTANE SENELER ÖNCE ÖLÜR DİYE GETİRDİGİMİZ ENİŞTEMİZİ SAYIN HABERALIN SAYESİNDE TABUTTAN ÇIKARTTI BABAMIN EMİN ELLERDE OLDUGUNA İYİ DOKTORLAR TARAFINDAN VE DİGER HER MESLEKİ PERSONELİN GAYRET VE BAŞARILARINI TAKDİR EDER SAYGILARIMI SUNARIM RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN SAYIN HABERAL HOCAM SAYGIYLA HÜRMETLE ELLERİNİZDEN ÖPÜYORUM SİZLER İNSANLIK İÇİN VERMİŞ OLDUGUNUZ ÇABANIZDAN DOLAYI BANA GÖRE CENNETLİKSİNİZ HEPİNİZDEN RABBİM RAZI GELSİN

ayse ayse-2 ay önce

Saat 16:30 civarı acilden giriş yaptık acil için uygun görülmedi polikliniğe yönlendirdiler. Poliklinikte kadın doktor biraz bekleticem dedi sekreterine giriş yapmadığımı nereden yapılacağını sordum direk 460 TL ödemesi var dedi. O sırada doktor ben çıkıyorum diyor içeriden… Muayene edecekmisiniz etmeyecek misiniz diyorum cevap yok ? Kaldı ki sormadan direk ilk cümlesinde parayı dillendiren bu hastaneye ne kadar güvenip muayene olunur tartışılır.. İdari işlere şikayette bulunmaya gittim ki siz bu hatayı yapmayın kimi kime şikayet ediyoruz… neymiş efendim insanlar muayene ücretini fazla buluyormuş o yüzden bilgi veriyorlarmış baştan. . Doktorun ekranına düşmemiş o yüzden çıkıyorum demişmiş. Velhasıl Allah muhtaç etmesin..

Sevginur Kılıç-4 ay önce

Hastanenin geneli için olumlu-olumsuz bir yorum yapamayacağım ancak Ortopedi Bölümü, Prof.Dr. İlhami Kuru’ dan hiç memnun olmadığımızı söyleyebilirim. Annemin diz ağrıları için kendisinden randevu aldık, ilk muayene sonrası MR ve röntgen çekilmesini istedi. İkinci randevuda çekilen sonuçlara bakıp söyledikleri yoldan birini çevirip sorduğunuzda alacağınız cevaplar gibiydi. Özel hastanede daha iyi hizmet alabilmek, ağrıları hafifletmek, problemleri detaylı öğrenebilmek, çözüm bulabilmek (geçici/kalıcı) için gidip, tavsiye alıp çıktık. Sonuçları gösterdiğimiz başka bir hekim kıkırdaklarda zedelenme olduğunu belirtti. İlhami Bey’ in hiç değinmediği bir durum!

Bahar İlicak-3 ay önce

Nöroloji Bölüm sekreterliği’ne tam 16 gundur telefon ile ulasmaya calisiyoruz. Sabahtan aksama kadar tum saat dilimlerinde arama yapiyoruz asla ve asla telefonlar acilmiyor. Operator hatlarda herhangi bir problem olmadigi acmalari gerektigini soyluyor fakat asla ulasamiyoruz. Bugun artik noroloji bolumu sekreterlerinin telefonlari sessize aldigindan emin olduk. Yetkili kimse, denetleme kim tarafindan yapiliyorsa bu rezalete bir an once son verilsin. Bir kurumun 16 gun boyunca telefonlari acmamasi denetlenmesi ve sorgulanmasi gereken bir husus!

İlay Özdemir-3 ay önce

Kolonoskopi patoloji sonucunu konuşmak için 10:40’a verilen randevu için 5 dk erken geldim, toplamda 30 dakikadır bekliyorum. Hala önümde bir kişi daha var. Bahane ise “asistan servise kadar gitmek zorunda kaldı” o zaman yerine başka asistan dursun beklesin. İnsanların zamanına saygı göstermek için doktor mu olması lazım? Ya da asistan doktor mu? Zamanını bekleyerek geçirmek isteyenlere başkent hastanesini şiddetle tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir