Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi Antalya Alanya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.
Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca. Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres: Saray, Yunus Emre Cd. No:1, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 02425102525

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi Yol Tarifi:

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi

Yorumları – Şikayetleri

cennet k. – 6 ay önce

Doğum için gittiğim sorunsuz bir şekilde çıktığıma hala sukrettigim bir hastane. Doktorun ( Nilüfer) sağolsun ağzını bıçak açmıyor. Hiç bir konuda doğru düzgün bilgi vermiyor. Hemşire fazlasıyla eksik. Acil bir durumda müdahale edemiyorlar. Cagirdigimizda gelmeleri çok uzun sürdü . Ben serum iğnesini çıkarıp işimi hallettim. Önceki iki doğumunun biri devlette biri ozeldeydi. Ve her ikisi de mükemmeldi. Ama burası 90 lardan kalma bir yer. Oda ısısını bile siz ayarlamak zorundasınız. Milattan kalma klimalar vardı. Ameliyat ekibi aşırı derece kötüydü. Sadece bir kişi çok ilgiliydi. Anestezi teknikeriydi galiba. Doktorum öncesinde hazır mısın diye bile sormadı. Hiç konuşmadı. Hasta mahremiyeti sıfır. Ameliyata hazilarlarken dahi ozensizlerdi. Yani iyi olan hiç mi birşey olmaz bilemedim. Çok şükür sıkıntı olmadan çıktık. Olsaydı hiç birşey yapamayacak kalitede bir hastane. Bence doğum kısmını direkt kapatmalilar. Sonuç olarak dogumunuzu kesinlikle burada yapmayın.

Fatih Gelegen – bir ay önce

Soyguncu hastane aman aman uzak durun 😡 Yabancı uyruklu yardım için acile getirdiğim hastadan pratisyen hekim muayenesi için 100€ para aldılan. Muayene yapmadan kan ve idrar tahlili istedi bu tahliller için 315 €para istediler. 😡 Tam bir soygun düzrni😡Aman uzak durun

Ersen Kurucay – 5 ay önce

2 yaş çocuğumu ishal kusma ateş şikayeti ile acile götürdüm kan ve gaita tahlili yapıp bi serum taktılar sağlık güvencem olmasına rağmen 600 lira aldılar. Bir kan almak için çocuğun heryerini delik deşik ettiler 3 farklı kişi bir işi beceremedi.Kisaca tecrübesiz ve soyguncular.Allah düşürmesin zorda kalınca direk öperler dikkat edin

Umit Durna – bir ay önce

Para tuzagi, bu hastanenin her isi yarim.Buyuk hayal kirikligina ugradik bu hastanede. Dun esim cok siddetli agri sikayetl yuzunden bu hastaneye gitti, gitmez olaydik. Parayi odedik hicbir sey yapmadilar hersey yarim.Anlicaniz paraniz ile rezil oluyorsunuz, hic tavsiye etmiyorum bu hastaneyi, Hastane yonetimi cok buyuk degisiklik yaparsa calisanlarla ilgili belki duzelir.Mecbur kalirsaniz dahi bu hastaneye gitmeyin benden tavsiye.

sinem akarca – 3 ay önce

Acil servisinde 1 saattir başhekim yardımcısı toplantıda diye bekletildiğimiz hastane

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir