Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Adana Seyhan’da bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan birbaşkent Hastanesidir .Bu hastaneden hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunanBaşkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Doktorları  , Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi,Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent  Nerede ,Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Dadaloğlu, 2591. Sk. 4/A, 01250 Yüreğir/Adana

Telefon : 03223272727

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Yorumları

Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi Şikayetleri

Gezen Dünyalı– 4 ay Önce

Öncelikle doktorlar alanlarında son derece uzman..biz kardiyoloji bölümündem tansel ve mustafa kalaycı beyle muhatap olmuştuk.gördügüm en güleryüzlü ve samimi doktorlar diyebilirim.hastaneden 1 yıldız kırma sebebi fiziki yapısının kötü durumda olması..çok eski kalıyor.modernize edilmesi gerekiyor.ama saglık acısından gercekten kendinizi emanet edebileceginiz bir yer

Ali Sanbur – 1 ay Önce

Eşimi iki defadır acil olarak götürüyorum. İlk acilden götürmem geçen yıldı. Bana göre ölüsünü götürdüm. Yaklaşık 8 günlük tedavi sonucu dirisini bana teslim ettiler. Bu sene 21 mart yine acil olarak götürdüm. Eşimde birden fazla hastalık var. Yaklaşık 7-8 ameliyat geçirmiş bir insan. Acil servis müdahalesinden sonra koroner yoğun bakıma aldılar. 22 mart buğün saat 11.35 gibi arayıp eşini taburcu ediyoruz dediler. Sevinç ve mutluluğum tarif edilemez. Allah bu hastaneyi hizmete geçirenlere bünyesindeki tüm doktor ve ekiplerine her iki dünyada iyiliklerve güzellik nasip etsin. Hepsine çok çok teşekkür ediyorum.

Ramazan Çakır – 3 ay Önce

Kardiyoloji için gittim. 10:50 deki randevum için 11.50 de ismi lazım değil doktor bey geldi. Apar topar hemen sisteme bilgilerimi girdi beş dakika ayırmadı beni muayene etmek için. eko yu bile tam yapmadı benimle birlikte bekleyen iki hastasınıda 10 dk içinde gördü ve yolladı. Yemek vakti bizlere baktığı için sonsuz teşekkürler kendisine…Vaktim olmadığı için ilgili durumu başhekimliğe iletemedim.

Erdem Özkan – 3 hafta Önce

Kalp damar cerrahisine ve doktorlara diyecek söz yok hepsi hakkıyla yapıyor görevini. Ama kvc randevu sistemi ve hasta sıra bekleme işlemleri tam bir rezalet. Randevu saatinizden 1 saat önce gelirseniz belki işlemleriniz ve muayeneniz yetişir BELKİ. HAAA dk başı sıra numarası almayı unutmayın, arkanızı dönmeniz yeterli. Tekrar sıra numarası isteniyor 😃😁🤣

Sedat Demirkıran – 3 ay Önce

Üroloji bölümünde yatan hasta yakınıyım. Kardeşimin sağlığına kavuşması da emeği geçen Dr Reşit bey Muhsin bey psikiyatrist Ebru hn a ve tüm personel arkadaşlara özellikle bölüm de ki hemsire arkadaşlara minnettarlığımızı belirtmek isterim

Trol Totem – 3 ay Önce

Hastanenin fiziki şartları çok kötü devlet hastaneleri bile çok daha güzel ve konforlu..dogum yaptım minnacık odada resmen boğuldum.. hersey çok eskiydi…klozet bozuktu,pencere kapanmıyor,üşüdüm Bi tarafım tutuldu, yaaa bildiğiniz berbat Bi hastane.. ama doktorumuz tayfun bey kanatsız bir melek..hemşireler de çok kibar ve ilgiliydi..ameliyathane ekibi,anestezi doktoru işinin ehliydi ve güven vericiydi..

Serdar Cansu – bir hafta Önce

Attığınız her adımda para ödemek zorundasınız dikkat edin lütfen. Çok detaya girmiyorum gereken detayları ankette verdim zaten:) maalesef hastayız ve maalesef bu hastaneye bağlıyiz..

Kenan Aktaş – 5 ay Önce

Kurumsal Bir Hastahane düşünerek geldik Foç Dr. Cevahir özer ve Sekreteri çok güler yüzlü ve Alakalılar Ancak yatma ünitesinde Çalışanlar maalesef çok suratsız ve kabalar Ayrıca koridorun bir ucundan diğer una bağırarak sesleniyorlar gün boyu gürültü yapıyorlar , ısrar ile bir iş yaptırılabiniyor, Özet olarak Hastahane 30 yıl önceki devlet Devlet Hastahane mantığı ile işliyor.

Mükremin Sakarya – 5 ay Önce

Çok iyi hizmet annem covitten önce 4 gün yoğun bakımda tedavi gördü sonra 6 gün serviste yattı çok memnun kaldık göğüs doktoru Mehmet Ali hocam servis hemşireleri Esra Sibel Melisa Nur hepsinden çok memnun kaldık güler yüzleri ve tatlı dilleri için hepsine teşekkür ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir