Bağlıca Veteriner Kliniği Ankara’nın Etimesgut ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Bağlıca Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Bağlıca, Yeni, Eski Bağlar Cd. No: 3/A, 06790 Etimesgut/Ankara

Telefon : 0546 745 51 06

Hizmet Saatleri : 09.00-00.00

Bağlıca Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Bağlıca Veteriner Kliniği Yorumları

Bağlıca Veteriner Kliniği Şikayetleri

OKAN BALCI-7 ay önce

Rümeysa Hanım ve Mücahit Bey’ e özellikle teşekkür ederim çok yakından ilgilendiler sürekli resim ve fotoğraf göndererek rahatlamamızı sağladılar 3 günde de kedimiz sağlığına kavuştu civardaki en iyi veteriner diyebilirim.

Şükrü Zor-7 ay önce

Klinigimizde ilk günden buyana başta bizimle ilgilenen Rümeysa hanım olmak üzere tümü yardımsever, saygılı ve özverili çalışmalarından dolayı hepsine teşekkür eder sağlık dolu günler dilerim.

Tuğba Akca-7 ay önce

Kedimde veteriner tranvası yaratan bir klinik. Ne yaşattılar hayvana bilmiyorum ama hangi veterinere götürdu isem değişmedi hayvan kontrol edilemez hale geldi. Kısırlaştırmak için bıraktığım kedimi bir canavar olarak teslim aldım. Üstelik kısırlaştırma da yapılmamıştı bu hale geldi, bir de operasyon olsaydı ölürdü hayvan demek ki.Tercih etmeseydim keşke, keşke hiç gitmeseydim bu kliniğe😔😔

Celal Bostan-2 hafta önce

Çok ilgililer memnun kaldık, teşekkür ederiz.

nurcan özen-bir yıl önce

Kedimiz Ankara ve şehir dışında çok yer gezdi ve hepsinde aşı ve tırnak konusunda çok sıkıntı çektik, aşı sırasında bağırmasını ve sanki işkence çekermiş gibi olmasını istemedim bu yüzden de o sevene kadar klinik değiştirdik. Burada ne aşı ne tırnak kesimi sırasında hiç bağırmadan sakince aşımızı oluyoruz.Gereksiz işlem yapılmıyor,(bence bu dönemdeki veteriner klinikler için çok ama çok iyi bir özellik) kedimizi olabildiğince az stres altında tutuyorlar. Taşıma kabında hiç rahat edemediğinden dolayı, taşıma kabına koymuyoruz ve arabadan iner inmez klinik kapısından kendisi giriyor. Ücretleri de bulunduğu semte göre gayet uygun kendilerini bir petshop sayesinde keşfettik ama minnetarız kesinlikle güvenerek küçük canlarınızı emanet edebilirsiniz💘

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir