Aydoğan Veteriner Kliniği Antalya’nin Alanya İlçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet, tür , ırk, evcil- evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi için Aydoğan Veteriner Kliniği Bizde.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Oba Mah, Fidanlık Cd., 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 05525520522

Hizmet Saatleri: 09.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Aydoğan Veteriner Kliniği Yol Tarifi:

Aydoğan Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Olga Kuzmina Tas – 6 ay önce

Mükemmel yer, harika doktorlar, güler yüzlü personel, açılıştan beri 5-6 kedimi ve 2 tane köpek baktırdım. Gece gündüz yardımcı oldular teşekkür ederim. 1 kedimi çok zor ameliyet ettiler. Başka klinik ten doktor mecburiyetten ilk ameliyet yapmayı denedi, maalesef olmadı, daha da bozdu durumu ve hayvana ne yazık ki 1 ay boşuna zaman kaybettirdi. Kemikler artık mahv oldu. Burada ameliyet tekrar yapıldı ve harika geçti. Kedimi yaşıyor, koşuyor, hiç bir doru yaşamadan. Teşekkür ederim. Fotoğraflarda benim kediler ve oğlum veteriner klinikte.

Nuriye Akay – 5 ay önce

Kedim gece saat 1’de 5.kattan balkondan aşağıya düştü.internetten baktım ve kaç tane veteriner aradıysam telefonuma cevap verilmedi ama bu veterineri arar aramaz telefonuma cevap verdiler ve iki bayan hemen gelip kliniği açıp müdahale ettiler. O kadar güler yüzlü,ilgili ve bilgili bir ekipki bi o kadarda temiz ve hijyenik gece 3 te bile beni arayıp durumu hakkında bilgi verdiler.Bundan sonra asla başka bir kliniğe götürmem.Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. İyiki varsınız Doktorumuza ve ekibine çok teşekkür ederim

Ahmet ö. – bir hafta önce

Kedimiz isis in kısırlaştırma operasyonu için bir arkadaşımız vasıtasıyla tercih ettik ameliyat öncesinde ve sonrasında çok ilgilendiler çok memnun kaldık. Çok ilgili arkadaşlar çalışıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Faruk Yıldız – 3 ay önce

Bugün çevre yolunda kediye çarpıp gitmişler kedi yerde can çekişiyordu bende aldım buraya getirdim gerçekten çok ilgililer belki kediyi kurtaramadık ama elinden geleni yaptılar ücrette istemediler. Allah sizlere kolaylık versin

Seren Kaya – 4 ay önce

Tertemiz bir klinik. Canlarınızı şefkatle tedavi edip hiç bir şeyi gözden kaçırmıyorlar. Tedavi sonrası takipleri ile de canlar çabucak iyileşiyor. Tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir